Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csalódtatok már valaha valakiben?

Csalódtatok már valaha valakiben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy olyan "isten igazából" csalódtatok- e már valakiben?

Hát én IGEN. Sajnos a páromban. És ti?


2009. szept. 6. 16:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
93%
sajnos nincs is olyan ember a Földön, aki még ne csalódott volna valakiben...
2009. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
folyamatosan. legnagyobbat nőben, nyilván. :)
2009. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasiban és a legjobb barátnőm is hátba döfött. Szóval ez van, de túléltem, tanultam belőle. Senkiben nem szabad maximálisan megbízni, csak saját magadban.

Szóval, ezentúl annak szavazz bizalmat aki tett is érte, nem pedig mindenkinek járjon alanyi jogon :)

27/N

2009. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Hát a legrosszabb hogy 14 év önzetlen szeretet és bizalom után jött a fekete leves.:-(
2009. szept. 6. 16:40
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,elég sokszor.legutoljára nekem 9 év után jött a fekete leves...:(
2009. szept. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
De még mennyire. A legjobban talán a volt főnökömben. De férfiban és barátnőben is.
2009. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobbat öcsémben. Jó testvér volt és remek barát, akire mindig lehetett számítani, ehhez képest egy barátnő és apám hatására lusta, önző, követelőző és erőszakos lett, akiről alig tudok valamit, és a gyerekkori barátai, akik a bajban is mellette voltak mindig, tőlem kérdeznek, és nem tudok nekik mit mondani. Ha valami tragédia éri, akkor meg iszik. És még csak 19 éves.
2009. szept. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen,a legjobb barátnőmben 15évnyi barátság után,és akkor még úgy tett,mintha én tehetnék az egészről,holott bárki megmondhatja,ez nem így történt.
2009. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan csalódok anyámban mert van egy palija aki nagyon befolyásolja őt, ellenünk hangolta és már nem is foglalkozik velünk! szerinzűtem engem már utál is mert nm kap utánam pénzt gyerekvédelmit meg ilyeneket. Most ez hohy van? Én nem értem!
2009. szept. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmben, aki négy év szoros barátság után csak úgy eldobott magától.

És pár pasiban. Csak addig tudják mondogatni, hogy szeretnek, amíg minden tökéletes, de amikor problémáim vannak, nem értenek meg, hanem gondolkodás nélkül megvádolnak mindenfélével, szerintük az egyszerűbb megoldás.

2009. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!