Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdés lelki társsal...

Újrakezdés lelki társsal szakítás után? Bele lehet szeretni valakiben újra?

Figyelt kérdés
5 évig voltunk együtt, 1 éve szakítottunk, lelki társak vagyunk, ezt mindketten így gondoljuk, de ő már csak barátságot érez. Az elmúlt évben tartottuk a kapcsolatot, de ő azt mondja nem szeret már szerelemmel, de azt kívánja, hogy legyek boldog stb stb, most tegnap megszakítottam vele minden kapcsolatot, nem veszem fel a telefont ha hív, ezt meg is mondtam neki. Talán így rájön, hogy hiányzom neki. Vagy adjak neki időt? Én még szeretem. Volt valaki hasonló helyzetben, én vagyok a lány (L/28)
2011. jún. 3. 20:21
 1/10 A kérdező kommentje:
bocs a gépelési hibákért, gyorsan gépeltem..
2011. jún. 3. 20:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha csak egyoldalú a dolog akkor nem vagytok lelkitársak. Ez sajnos így van. Amikor meg szerelmes valaki persze, hogy így érzi. Ha most is így gondolná nem hagyott volna el.
2011. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ő is mondta, hogy leki társak vagyunk, tudom, hogy így gondolja...
2011. jún. 3. 20:26
 4/10 anonim ***** válasza:

jó ötlet hagyni őt egy darabig. ha igazán szeret, csak észbekap, addig is megismeri magát egy kicsit, amíg egyedül van, és rájön, hogy mire vágyik, mik a céljai (veled kapcsolatban is)

sok sikert és boldogságot kívánok:)

2011. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor tényleg ne keresd. Vagy rájön, hogy hiányzol és mégis szeret, vagy végleg megszakad köztetek a kapcsolat.

Őszintén megmondom, én nem hiszem, hogy ha egy évig nem jött rá, akkor ezután rá fog. De ki tudja. Adj egy utolsó esélyt a dolognak, de ha ezek után sem szeret, akkor már nem hiszem, hogy fog - ez esetben viszont ideje neked is továbblépni...

2011. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mar most azt mondja, hogy nem szeret szerelemmel, megis mire szamitasz a jovoben, amikor a jelened sem boldog mellette!

Mire varsz? Ez minden csak nem oszinte szeretet a reszerol, tehat ne adj Neki egy ujabb lehetoseget, mert ertelmetlen, onmagadnak artasz!

2011. jún. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Lelki társak lehetnek barátok is, valószínűleg ő így értette.

Elképzelhető, hogy ez átmeneti bizonytalanság nála, rájön, hogy szeret, hiányzol neki, és visszamegy hozzád. De ha tényleg csak barátként szeret, akkor nem hinném, hogy ez öt év után szerelemmé alakulna. Az idő majd eldönti, melyikről van szó.

Ha az utóbbiról, akkor el kell engedned, mert ha sajnálatból, vagy baráti szeretetből marad melletted, akkor ezzel lehet, hogy egy életre boldogtalanná teszed.

2011. jún. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felmelegitve csak a káposzta jó, egyértelmüen megmondta hogy már nem szeret, már egy éve szakitotatok ha eddig csak baráti viszonyba voltatok akkor kár reménykedni.
2011. jún. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, most várok, nem fogom keresni egyáltalán, élem az életem nélküle, de érzem, tudom, hogy vissza fog jönni! :)
2011. jún. 4. 11:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi tortent veletek? Visszament?
2012. okt. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!