Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barát az ilyen?

Milyen barát az ilyen?

Figyelt kérdés
Milyen barát az olyan, aki a tökéletes családjával kérkedik burkoltan, amikor tudja, hogy nálunk itthon nagy zűrök vannak már hetek óta! Mit gondol, hogy nekem ez jól esik? pl: mesélem hogy a minap mi történt, erre ő, hogy hát mi meg ilyen olyan programokat csináltunk a múltkor, apámmal elmentünk sörözni, anyámmal meg tesómmal dvdztünk, két hét múlva leugrunk balcsira, tesó is tud jönni, mer stb stb... Támogatást várnék, nem kérkedést, ettől csak még rosszabbul érzem magam! :(
2011. júl. 26. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, rosszul választottál barátot. Hagyd a fenébe, ha nem érzed azt, hogy jó barátod lenne, és keress mást.
2011. júl. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Ez tényleg nem szép tőle, ha jó barátod és megéri a fáradságot akkor beszéld meg vele, mert lehet csak nem éri fel ésszel mit csinál. Ha meg nem éri meg, akkor csak szép lassan építsd le a kapcsolatot és keress jobb barátokat. Szerintem...:)
2011. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Nem panaszkodsz neki túl sokat?

Lehet már unja, hogy mindig csak panaszkodsz, és azért mondja.

Nem tudom, hogy így van-e, csak felvetettem, hogy akár ez is lehet.

2011. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem ő szimplán ilyen,csak az hajtja,hogy elmesélje neked az ő életét és a családjában lévő történéseket.(uhh,elég furcsán fogalmaztam,de remélem érted)

A barátot szimplán ilyen természetű,nem direkt kérkedik.

2011. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy fáj, de ne törődj vele. Nekem volt egy kolléganőm, aki irigy volt rám, tudta, hogy nem él anyukám. Mindig félhangosan kiemelten mondta, hogy meglátogatja anyukáját, miközben figyelte az arcom. Először azt hittem beképzelem, de mások is észrevették.Ez az ő szegénységi bizonyítványa.
2011. júl. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem pedig csak arról van szó, hogy mindkettőtök elmeséli mi-hogy zajlik az életében. Ő szerencsés, Te nem.


üdv

2011. júl. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem látom hogy hol itt a kérkedés...Te elmeséled hogy mi van veletek ő meg hogy velük.Nem tehet róla hogy ő nem csak rosszakat tud mesélni...

És milyen barát az akinek fáj hogy a barátjának jobb az élete?

2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Örül, hogy tud neked dicsekedni, és probál elnyomni:( nem biztos hogy direkt csinálja, lehet hogy csak ő ilyen. De elhiszem hogy rosszul esik:(
2011. júl. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
NINCS tökéletes család. Ha megpiszkálnád, kidőlnének a csontvázak a szekrényből.
2011. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Félreérted, nekem nem az fáj, hogy neki jó! Csak így lesarkítva: szerintem ő örül annak, hogy nekem szar, ezért reklámozza, hogy neki meg jó! És el se tudom képzelni, hogy ha szóbahozom hogy nekem szar, akkor ő azzal reagál, hogy elmondja neki milyen jó! Ezt gondolom, és nem tudok tőle elvonatkoztatni! Sose panaszkodtam neki órák hosszat, eddig kb ötször említettem neki, sztem ez egy baráti kapcsolatba belefér, vagy túlzásba vittem?
2011. júl. 26. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!