Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg? Barát még egyáltalán?

Tényleg? Barát még egyáltalán?

Figyelt kérdés

Van egy régi barátnőm gyerekkori barát.. már 12 éve barátnők vagyunk. És nem régiben kiderült h kibeszélt a hátam mögött olyanokat mondott h nem érzi jol magát velem, és senki sem érdekli már csak egy bizonyos barátnője. Hogy szerinte már rám sem számíthat.. És mikor multkor együtt voltunk az tök "szar" volt.. Én tényleg szeretem őt, én a jóra is emlékszem de ezek után már van értelme barátoknak lennünk?? Nem akarom elveszíteni de talán mégis hagynom kéne őt..

18/L


2011. júl. 31. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen hagynod kellene, aztán az idő majd mindent megold.

Ha nem jelentkezik, szép volt, ennyi volt... De az is lehet, hogy ha most hagyjátok egymást, némi szünet után (ez lehet 1-2 vagy több év is) újra találkozva újra úgy ellesztek mint régen...

Mindkettőre volt példa már az életemben.

2011. júl. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy kicsit "kinőttétek" egymást mostanra. 12 évvel ezelőtt 2 kisgyerek voltatok, most pedig két felnőtt nő vagytok. Nem azt mondom, hogy ez törvényszerűen a barátság végét kell, hogy jelentse. De lehet, hogy ha most nem erőltetitek a sülvefőve együtt kapcsolatot, akkor később, egy nyugisabb időszakban jó lesz újra egymásra találni. Ne haraggal, vagy csalódottan gondolj rá. Ha szükségetek lesz még egymásra, megtaláljátok a módját, hogy megbeszéljetek mindent.
2011. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!