Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan eljem tul ezt az egesz...

Hogyan eljem tul ezt az egesz idot? Szeptember 2-ig?

Figyelt kérdés

Nagyon varom mar a szeptember 2. napot, ugyanis ekkor terek haza kulfoldrol. Viszont addig megorulok itt. Be vagyok zarva szinte, szoval nem varosban dolgozom, hanem egy nagyon eldugott helyen vagyok, ahol semmire nincs lehetoseg. Kb. ugy adjatok tanacsot, mintha egy rabnak irnatok, aki mar nem birja kivarni a szabadulas napjat.


Nincs nalam konyv, hogy olvassak, sportolni nem tudok, kirandulni sincs lehetoseg. Internetem van, de chatelni meg ilyesmiket nem tudok rajta. Mit lehet olvasni a neten? Vagy barmi...


Kerlek irjatok valami lelkesitot, hogy hogyan mehessen gyorsabban ez az ido...!!



Mire gondoljak, hogy jobban kihuzzam itt? Hogy tobb lelek legyen bennem?


2011. júl. 26. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Könyvet tudsz venni, futni bárhol tudsz, mintha tényleg börtönben lennél.
2011. júl. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Futni nem tudok,mert serult a labam nagyon. Sajnos konyvre nincs penzem (mert egy otthoni dologra takaritok meg es minden cent fontos) es nem elvezem, ha nem magyar. S ez nem kifogas, mert meg egy fagyira is sajnalom most ebben a helyzetben magamtol a penzt. Tenyleg nem koltok semmire sem.
2011. júl. 26. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szeretsz olvasni, van egy csomó amatőr írói oldal, ami magyar nyelvű, és nagyon tehetséges fiatalok is felteszik a történeteiket. Ha gondolod, szívesen adok tippeket.
2011. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézzél videókat a neten :D
2011. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lógjál egész nap a gyakori kérdéseken!:)

Az bő egy hónap,nem tudom mióta vagy ott,de ez már nagyon gyorsan eltelik! Nem dolgozol?

2011. júl. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg egy csomó online film van, vagy sorozat.
2011. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tölts le valami sorozatot, attól függ, hogy mit szeretsz pl Jóbarátok, Született feleségek, Szex és New York, Így jártam anyátokkal, Férjek gyöngye, Két pasi és egy kicsi, Jim szerint a világ, vagy valami szappanoperát( ha szereted a műfajt, pl a Rubi nagyon jó). Ezekkel elütsz egy csomó időt, csak úgy elrepülnek a délutánok a Jóbarátok küzben:)
2011. júl. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kíváncsi lettem hol dolgozhatsz és mit, egy ennyire eldugott helyen ami olyan mint 1 börtön


netes játékokkal nagyon jól le lehet foglalni magunkat vagy netröl is tölthetsz le könyveket.

2011. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!