Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem meg könnyebben a...

Hogyan éljem meg könnyebben a körülöttem zaljó változásokat?

Figyelt kérdés

Legfőképp ahogy ez ki hat rám. Gondolok itt az életemben lezajló változásokra is. Minden újat nagyon nehezen fogadok el, "fogadok be". Félek tőlük, szinte szorongok. Nehezen szokom meg az új dolgokat. Gondolok itt bármire: Új emberekkel való találkozás, új környezet, új helyek, stb...


Azért ebbe a kategóriába írok ezzel, mert itt vannak leginkább értelmes hozzászólások, meg sokan is írnak ide.


2011. jún. 9. 10:54
 1/4 anonim válasza:
100%

Szia! :)

Hát pedig hozzá kell szoknod, mert ez az egyetlen állandóság: a változás. Micsoda paradoxon, igaz? :) Értem miről írsz, és átérzem. Nemrég én is küszködtem ezzel a problémával. Azt a megoldást találtam rá, hogy mindennap változtattam valamin, látványosan. Illetve, hogy én lássam a változást. Aztán meg szoktam. :)

Minden jót kívánok! Bátorság! :))

2011. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az.:))) Köszi a tippet, megfogadom.:)
2011. jún. 9. 11:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék még tapasztalatokat olvasni, kicsit bajban vagyok.:(
2011. jún. 9. 13:42
 4/4 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, hogy félek a változásoktól, de próbálok úgy hozzáállni hogy úgy is jó lesz, nem lesz semmi baj.

Megoldódik, hidd el. Megszokás kérdése. (:

14/lány

2011. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!