Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félteni kell, néha a biztosat...

Félteni kell, néha a biztosat is félteni kell?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éve ment férjhez, külön családi házban élnek a férjével, nagyon szép egyetértésben és kölcsönös szeretetben, kisbaba még nincs. (24-29)

Nagyon szeretjük mi is a vőnket, mert nagyon rendes, szeretetre méltó fiatalember.

A kislányom barátnőjével pár hete szakított a barátja és azóta (véleményem szerint) nagyon sokat van együtt a lányommal és a vőmmel.

Pillanatnyilag a lányomnak és a barátnőjének sincs munkaviszonya, a vőmnek viszont kötetlen a munkaideje.

A két lány nappal is találkozik, de hetente többször találkoznak este is hármasban, sőt többször ott is alszik a lányoméknál.

A barátnő, - ugyanúgy, mint a lányom - szép, kedves fiatal nő.

A lányom maximálisan megbízik a férjében is és a barátnőjében is.

Én próbálom figyelmeztetni, hogy nem igazán tartom egészségesnek ezt a nagy szakítás utáni pátyolgatást, főleg így nem, hogy ilyen szoros közelségbe beengedték a magánéletükbe.

Miért nem elég, ha találkoznak a városban és ott kibeszélgetik magukat, a fél éjszakákon át tartó chat-elések után? Miért kell, hogy ott is aludjon?

Próbálom megértetni Vele, hogy akármilyen rendes a férje, a férfi vadászösztöne bármikor feléledhet, de Ő mindig azt mondja, hogy megint túl élénk a fantáziám.

Nem akarok senkit sem megsérteni, hogy bármit is feltételezzek, mert mindegyik külön-külön remek kis emberke, de sajnos nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a boldogságuk veszélybe került.


2011. júl. 27. 10:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
0%
ne szólj bele, biztos hármasban csinálják :D
2011. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%
ez megint a tipikus "nem a te dolgod" téma
2011. júl. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ne magyarázz bele semmit,ami nincs.
2011. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Ez egy dalban van, nem?
2011. júl. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem és a gyakorlat, az élet azt mutatja, légy résen és beszélj a lányoddal, mert az ördög nem alszik ! Előbb-utóbb szeretői viszony lesz, ha már nem az ! Csak okosan! Még hálás lesz érte a lányod, nem elmarni kell hanem ésszerű mederbe terelni a gondolkodását.
2011. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen, pillanatnyilag nem az én gondom, de rögtön az lesz, ha a gyerekem esetleg csalódik és boldogtalan lesz, nem?
2011. júl. 27. 10:20
 7/39 anonim ***** válasza:
89%

Lányod 24 éves , felnőtt nő.

Külön család.

KÜLÖN élet.

Mondjam tovább?

2011. júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy baromság. Egyrészt: nem a te dolgod. Másrészt: a barátok segítsenek egymásnak. Harmadrészt: egy kapcsolat mindig 2 emberen múlik, nem egy harmadikon. A hűség DÖNTÉS kérdése. Ha a vejed rámászik a barátnőre, akkor az azért van, mert a házasságuk egy kalap sz*rt sem ér, bárki másra is rámászott volna. Lehet szépíteni, de nem érdemes.

Megjegyzem, elég gáz, hogy ilyen bizalmatlan vagy a fiatalokkal szemben: - a pasi eddig "rendes és szeretetreméltó" volt, vagyis nem ártott neked, mégse bízol benne. A lányodban sem bízol, el sem tudod képzelni, hogy MEG TUDJA TARTANI a férjét.

Szerintem beteges egyből az látni, hogy "veszélybe került a boldogságuk".

Ha meg mégis, örülj a lányoddal együtt, hogy még baba előtt megszabadultok egy "ilyen" pasitól. (Akitől - szeretném hangsúlyozni!!! - EDDIG csak jót kapott a lányod.)

A hűség NEM ott kezdődik, hogy nincs kísértés. Hozzám ne úgy legyen hű valaki, hogy se közel, se távol nincs nő. Az ilyen hűség ugyanis nem jelent semmit.

34N

2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem ők tudják. El tudom képzelni, hogy van olyan pár, ahol ez rosszul sülhet el, de pl a sajátomban én is biztos lennék. Nekem minden barátnőm más városban lakik és mikor meglátogatnak nálunk is alszanak. Van egy külön szobánk erre(ami majd gyerekszoba lesz, akkor kapják a csajok a kanapét:))

Én 100%ra megbízom a férjemben is meg a barátnőimben is.

De másoknál el tudok képzelni ilyen helyzetet, de az főleg a filmekben van, nyugi. Le kell állni a szappanoperákkal:)

Tudja a lányod, hogy milyen a helyzet, szerintem nem lesz ebből baj:) Nyugi

2011. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a Kérdezővel...és, bizony tartani kell ettől a verziótól, mert az ördög nem alszik. De ez az ő életük. /Legfeljebb még a vőddel beszélhetnél erről négyszemközt, ugyanúgy, ahogy itt leírtad./ Ha nem látsz változást, sajnos le kell tenned róla, hogy továbbra is felhozd ezt a témát.
2011. júl. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!