Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így jó lesz?...

Szerintetek ez így jó lesz? Anyukámat megkérdeztem ő nem tudott biztosat mondani

Figyelt kérdés
Szóval rappet szeretnék írni , de itt a gép előtt ülve nem megy, szerintem papírra kellene írnom és nem a gép előtt körmölnöm... esetleg ha a városba is bemegyek és egy szökőkútnál írnám úgy több ikhletet kapnék? Vagy elég ha csak a szobában ülve írnám? mi a véleményetek?
2010. júl. 25. 20:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod
2010. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

varosba szokokut mellett jobb , vagy friss levegon jobban tud gondolkozni az ember


s latod az embereket h miket csinalnak es megrobalod le irni versben

2010. júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha van tehetséged hozzá akkor tök mindegy hol és mire írod, mert jön magától. ha meg nincs tehetséged hozzá akkor van az hogy nem tudsz mit írni.
2010. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, kiváncsi lennék még több ember véleményére is
2010. júl. 25. 21:04
 5/9 anonim válasza:
100%
Jobb, ha a szabadban írod.Igen, nagyon jó hely erre a városban egy szölőkút.Vagy csak egy nyilvános hely, ahol sokan vannak,és látod, hogy mit csinálnak.Ezt ha rímbe öntöd, nagy sikered lesz.:)
2010. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
*szökőkút:)
2010. júl. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Na figy!a legjobb ha témára írsz szöveget pl magány, szerelem, barátok, stb.Hallgass nagyon sok magyar rappet, tölts le vagy hallgass instrukat a youtubon.És figyeld , hogy jönnek ki az ütemek, a dob,pl és ha van egy instru, próbáld meg arra írmi a szövege, és gyakorold, hogy hogy jönne ki a ref, az első verszak, stb.Nekem épp a minap mondták,hogy lehetne velem valamit kezdeni, mert érzem az ütemet, meg eltalálom mit hogyan. rapet még nem írtam, de verset már igen, most találtam egy szép instrut, arra próbálok írni.

sok sikert

egy lány!

2010. júl. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hol vagy kérdező? előző vagyok
2010. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Pécsi vagyok :)
2010. júl. 26. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!