Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 30 és 45 év közötti férfiak...

A 30 és 45 év közötti férfiak miért nem nősülnek? Mivel telnek napjaitok, munkátoknak éltek?

Figyelt kérdés

Van barátnőtök? Vagy sokat csalódtatok?

Köszönöm.


2011. júl. 27. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
én is kíváncsi vagyok erre
2011. júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
igen,nagyon sokat dolgozunk, nincs sok idő randira. de a hozzánk illő csajok is így vannak.barátnő az van hosszabb rövidebb ideig de nem az igazi.
2011. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs barátnőm, pedig nem alkalmi kapcsolatot keresek, hanem stabil, komoly megbízható kapcsolatra vágyom. Csak az ember pár csalódás után már sokkal óvatosabb, és az igények is változnak, csiszolódnak. Viszont ha találnék valakit és megismerném akkor nem kísérgetném évekem keresztül, ilyenkor sokkal hamarabb letisztulnak, kiderülnek a közös dolgok, érzések. Amíg nem ismerkedek, találkozok valakivel, addig dolgozom, sportolok, szórakozni járok, tévézek, olvasok, kirándulok.


33/F

2011. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg van barátnőm. Egy cégnél dolgozok, mellette próbálom beindítani a vállalkozásom. Nem mondom azt, hogy nem vágyakozom feleségre, családra, de jelen helyzetbe úgy érzem anyagilag sokkal jobban állok, mintha huszonévesen megtaláltam volna az igazit.
2011. júl. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%

Azért mert ki vagyunk szipolyozva. Mi vagyunk a dolgozók a hangyabolyban, kiszelektált minket a társadalom hülye törvényekkel szabályozott mesterséges evolúciója. Például az 50%-os adóelvonás, ezzel tartjuk el a családokat, csak nem a miénket. Ezzel tartatják fenn a rossz rendszert velünk. Így többnyire nem lehet normális életszínvonalat biztosítani legálisan, ez csak nagyon keveseknek lehetséges. Illegális úton lehetne csak, de azt nem akarjuk, vagy csak nincs rá lehetőségünk.

Olyanok vagyunk, mint az ötvenes években az elegáns arisztokrata családból származó nő, aki végül sose ment férjhez.

2011. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nekem volt egy 35 éves párom, kifejezetten ápolt, helyes férfi, két diplomás mérnök ember, mégis az anyukájával él egy 5 és fél szobás lakásba, nekem két gyermekem van elvált, tanítónő vagyok 8 évig "jártunk" mint a tinik úgy, hogy az anyja mégcsak nem is sejtette, hogy létezem az én gyerekeim jól ismerték szerették. Én szerettem volna komolyabbra fűzni a kapcsolatot ezért kértem költözzünk össze, vagy legalább hadd lépjek ki a háttérből az anyukája a nővére előtt, de ő inkább a "magányt" választotta, azt mondta nem való neki az apuka szerep de én ezt nem is kértem tőle soha...a munkájában kudarc éri kudarc hátán, nem találja a helyét. A napjai úgy telnek mint egy 15-17 éves kamasz fiúnak, szórakozni nem jár, egyébként is elég magába forduló típus, kerüli a társasági beszélgetéseket is...Szakítottam vele, bár nagyon fáj érte a szívem és látom, hogy ő is szenved, de mégsem tudom elfogadni ezt a fajta viselkedést tovább,hiszen 35 évesek vagyunk...Nem tudom mi lesz a sorsa így, de ha nem tesz érte semmit, gondolom le tudja majd élni az életét minden különösebb cél és értelem nélkül egyedül, úgy gondolom a megszokott környezete, kényelme, a nem kell tenni semmiért semmit napjai fontosabbak az ilyen embereknek mint mások és saját boldogságuk...van róluk szakirodalom. Én egy időben a magam épülése érdekében rengeteget olvastam utána a "típus"-nak...Ha kéred be tudom linkelni a könyv címeket, az internetes pszichológiai szakirodalmat róluk
2011. júl. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a munkámnak élek, csak szeretek minden szabadidőmben kikapcsolódni, csavarogni. Ez nem a mindennapos kocsmázást jelenti, ritkán szeszelek. A mostani barátnőmmel sokat kirándulunk, nem volt tavasz óta olyan hétvégénk, mikor otthon maradtunk volna. Nem keresünk sokat, de megtudjuk oldani. Én ebből sosem fogok engedni, és ha előbb-utóbb megunja, akkor mással fogok menni. Én ezért nem nősülök. Legalábbis eddig ez volt az oka, de nincs kizárva semmi! A mostani barátnőmet nagyon szeretem, és nem erőltetünk egymásra semmit. De tudja, nem birnám sokáig a szobafogságot!
2011. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
12:17-nek azt megköszönném
2011. júl. 27. 14:38
 9/10 anonim ***** válasza:

[link]


Judith Sills: Szállj le a döglött lóról c. könyve, A kényelem fogságában c. fejezett direkt róluk szól, sőt az egész könyv ezt a típust elemzi más- más aspektusból.

2011. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 don Fefinho válasza:

Egyszerű kockázatelemzés.


Minden második házasság (50%) végződik válással, és a válások háromnegyedét (75%) a feleség kezdeményezi; ahol túlnyomó többségében a feleség viszi a házat és a gyerekeket, plusz még tartásdíjat is fizetni kell neki. Nem szeretjük olyan háztartások életszínvonalát finanszírozni, amiből ki lettünk rakva.


- Az említett adatok alapján 50% × 75%, vagyis 37.5% a valószínűsége a fenti forgatókönyvnek.

- Oroszrulett során a cilinderben a hat tárból csak egy van töltve, 1/6, vagyis 16.67% az esélye, hogy rajtavesztünk.


Mindaddig, amíg nősülni kvázi kétszer olyan kockázatos, mint oroszrulettet játszani, addig semmiféle női jajveszékelés és gúny nem fog változtatni a helyzeten. Az egyben maradó házasságok minőségéről meg még nem is beszéltünk.

2016. júl. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!