Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha anyum elolvasta...

Mit tegyek ha anyum elolvasta a naplóm?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor leírtam egy lapra a céljaim, beraktam egy borítékba és a naplómm lapjai közé helyeztem. Nem rég lerjárt az egy év és kiakartam nyittani, de sehol sem találtam... Nem volt a naplómban. Pár napra rá megtaláltam a feltépett borítékot anyukám fiókjában, biztos hogy a naplóm is elolvasta... Mit tegyek?
2011. júl. 27. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg a naplódba!
2011. júl. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én ezért nem írok már egy ideje naplót. De olyan mindegy mert most meg a leveleimet olvasgatja..-.-
2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régen én is jártam így, igaz nekem a tesóm olvasott bele, szerencsémre a legfőbb titkaimat már nemtudta elolvasni mert addigra kitéptem a kezéből. Természetesen énis raktam be egy borítékot csak azon egy számomra nagyon fontos képet ábrázolt amit sose mutattam volna meg senkinek csak egy bizonyos személynek, persze a tesóm felbontotta mert azt hitte pénz van benne aztán bedobta az ágyam mögé amit csak fél év után találtam meg, igen volt is balhé belőle. Aztán apámtól kaptam egy asztali széfet ahova minden fontos dolgomat eltudom zárni. És naplót is már csak itt a laptopomon írogatok amit rámentek egy adathordozóra és bele a széfembe, plusz egy programmal le jelszavazom.
2011. júl. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!