Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy örökké, sírig...

Van olyan hogy örökké, sírig tartó szerelem? Van olyan hogy hiába szakítasz a nagy ö-vel akkor is örökké szeretni fogod? Lehet mást is 1 ilyen érzés mellett szeretni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 01:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
A mamám még most is szerelmes a papámba, és a papám is az volt belé, amíg meg nem halt. Hozzátenném, nem fiatalon halt meg.
2011. júl. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Hogy ha már szakítás van,az valószínűleg nem a nagy ő volt..
2011. júl. 28. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
ha két embert szeretsz...a másodikat kell választani...mert ha az igazinak hittet tényleg tiszta szívből szeretted volna, akkor nem jött volna más....
2011. júl. 28. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
Állítólag az első nagy szerelem mindig elkírés a sírig :)
2011. júl. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem van örökké,sírig tartó szerelem. Anyukám és apukám is szeretik egymást már több mint 23 éve. Eddig egyszer volt egy nagyobb veszekedésük de ezen kívül semmi. Én is ilyet szeretnék de sajnos a nagy Ő-t nehéz megtalálni.

Szerintem ha két ember között szakítás van akkor az már nem a nagy Ő,mert ha az lenne nem bántott volna meg és nem lett volna szakítás.

2011. júl. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
A szeretet és vonzalom természetesen tarthat a sírig. A szerelem nevű 0,5-4 év alatt lezajló neurokémiai reakció nem.
2011. júl. 28. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

Én mindenben gyakorlatias vagyok, mosolygok ha valaki ezoterikáról, hold vagy napállásról beszél és hisz valamiféle istenben aki őt irányitja.

De a saját bőrömön tapasztaltam hogy létezik szerelem ami nem múlik. A feleségem vette el a szívem és nem is adta vissza. Elvitte már több mint 6 éve a föld alá magával szegény.


Mind a mai napig az utcán ha az embereket nézem néha azt hiszem Őt látom, tudom hogy nem Ő, de vissza kell fogjam magam hogy ne rohanjak oda ellenőrizni, hátha mégis...


Az Ő arcával ébredek és az Ő arcával alszom el, és biztos vagyok benne ha egyszer itt ez a dolog számomra is végérvényesen véget ér az Ő mosolya lesz az utolsó felvillanó kép amit visszaidézek.

2011. júl. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én sokszor érzem, hogy még mindig szerelemmel szeretem a párom, és valahogy biztos vagyok benne, hogy ez így is lesz.
2011. júl. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

Remélem, hogy nincs. Ha már menthetetlenül szétmegy egy kapcsolat, akkor egy élethosszig kísértő lidérc inkább rossz, mint jó.

Ennek ahhoz volna létjogosultsága, hogy ne menjen szét a kapcsolat.

2011. júl. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
83%
04:44-es hozzászóló. Amikor elolvastam, amit írtál, esküszöm kirázott a hideg. Bárcsak több ilyet olvashatnék. Most már elhiszem, hogy tényleg van örökké tartó szerelem. Csak meg kell találni a megfelelő partnert. Köszönöm Neked!:)
2011. júl. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!