Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy örökké, sírig...

Van olyan hogy örökké, sírig tartó szerelem? Van olyan hogy hiába szakítasz a nagy ö-vel akkor is örökké szeretni fogod? Lehet mást is 1 ilyen érzés mellett szeretni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 01:26
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet meg fogtok kövezni de én 3 év után is szeretem a volt páromat....Hiába van azóta másik párom söt gyermekünk is nekem ö a nagy ö....Nem azért mentünk szét mert bántottuk 1mást...Bonyolult az egész.Nagyon szeretem a páromat a kislányunkat de ez nem az a fajta szeretet amit a volt iránt érzek.Nem fogunk megint összejönni.Külön utakon vagyunk.04:44-es nagyon sajnálom ami veletek történt....A tiétek az igazi sirig tartó örökkön örökké szerelem....
2011. júl. 28. 21:16
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Kislány voltam mikor megismertem, együtt voltunk 3 hónapot amolyan gyerekszerelem volt(14 voltam),17 éves koromban mikor, már kezdtem felnőni és már el tudtam képzelni egy komoly párkapcsolatot, ismét összesodort minket az élet, akkor 8 hónapot voltunk együtt. Az érintésétől reszkettem és ha megcsókolt a menyben éreztem magam, de sajnos megcsalt, ki akart használni, és vége. Kétszer is megpróbáltuk, de nem megy, azóta (2 éve) egyedül vagyok és mintha csak őt várnám vissza, de ez persze lehetetlen. Másra szinte rá sem tudok nézni, csak akiben őt látom. Sajnos vagy nem sajnos, van ilyen.

20L

2011. aug. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
04.44, őszinte részvétem... Engem is kirázott a hideg, és könnycseppet csalt a szemembe, mikor olvastam a hozzászólásodat. Tragikus ez, de egyben szívmelengető tudni, hogy valóban létezik ilyen erős kötelék...
2011. aug. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

8:57-es vagyok.

Egyébiránt a 07-28 03:04-nek van igaza, igaz, lesarkítva.

Az a bizonyos kémiai szerelem valóban csak 3-4 évig tart, de hiszem, hogy egymás igaz szeretete elkísérhet minket földi életünk végéig.

Egyik rokonom és az ő férje nagyon fiatalon találkoztak egymással, de egész életük végéig együtt maradtak és hihetetlenül szerették egymást, míg végül először a férj, majd a feleség hagyta itt az életét.

2011. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Nekem egész fiatalon jött a nagy Ő-nek gondolt pasi az életembe.Sokmindent átéltünk,jót és rosszat egyaránt.6 évig voltam vele együtt,most 3. éve,hogy külön vagyunk.Azóta neki is és nekem is lett új kapcsolatom.Viszont mai napig érzem,és ő is,hogy így ez nem megy...egymás nélkül.És hozzáteszem,hogy sosem volt 3. az életünkben.
2011. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Lia99 ***** válasza:
37%
Naggyából én is megtaláltam az örök szerelmet.KIskoromba kezdődött ugy általános 5ben.Nagyon sokáis együtt voltunk, szakitottunk,aztán 1 autó balesetben sajna meghalt.Azóta is minden nap gondolok rá, és máts nem is tudok ugy szeretni ahogy őt szerettem.!
2011. aug. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Lehet,hogy létezik,de nem életbevágóan fontos. Én sem vagyok szerelmes a páromba és ő se belém, van egy 3 éves gyermekünk. Soha az életben nem volt még ilyen harmonikus párkapcsolatom. Mivel nem vagyunk szerelmesek,így féltékenyek sem,nem ellenőrizgetjük egymást,nem kell attól tartanom,ha lekések egy buszt és később érek haza,akkor már jön a kérdés,hogy miért csak most értél haza? Nem lógunk egymás nyakán, hagyjuk élni a másikat szeretetben ,tiszteletben! És attól sem kell rettegnem,mi lesz ha elmúlik a szerelem? Mert ez a veszély nem fenyeget. A szerelmi kapcsolataimban mindig csak birtokolni akartak és beteges féltékenyek voltak rám. Hiába voltam szerelmes ,ez terhes volt számomra.
2011. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
83%

utolsó válaszoló ez nagyon érdekes! és nem érzed úgy, hogy hiányzik valami? vagy hogy mondjuk ha szerelmes lennél, a szex is jobb lenne? nem muszáj válaszolni csak tényleg érdekel, szerintem ritka az ilyen, de biztos előnyös néhány szempontból:)

bár mi négy éve nagyon szerelmesek vagyunk a párommal, mégsem ellenőrizgetjük egymást, vagy szegezzük a másiknak a kérdést ha később ér haza, stb.

24L

2011. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%
13:00 vagyok.De igen,néha úgy érzem,hogy hiányzik a szerelem,de ez csak évente 2-szer fordul elő,pár percig elmélkedek,aztán annyi. Nem tudom,hogy a szex jobb lenne-e,mivel most sem rossz. :) Bár igazad van,nehezebben izgulok fel,mintha szerelmes lennék, de más probléma nincsen.
2011. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!