Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek "megszivassam"?

Szerintetek "megszivassam"?

Figyelt kérdés

A páromnak van egy volt élettársa,akivel van egy közös gyerekük.Nem miattam mentek külön,már nem éltek együtt,mikor mi a barátommal megismerkedtünk.A nő dobta ki anno a barátomat,viszont nem száll le rólunk,minden féle hülyeséggel zaklat minket,állandó résztvevője az életünknek,és engem kikészít.Kihasználja a páromat,de ő ezt nem veszi észre,azt hiszi ez a nő kb valami szent,aki milyen rendes velünk stb...Csakhogy én átlátok rajta.Rengeteg mindent megpróbáltam már,hogy lerázzam,szóltam szépen,szóltam csúnyán...Semmi nem használ..Aztán megfogalmazódott bennem egy gondolat...de nem tudom eldönteni,hogy ez mennyire aljasság,habár ez a nő mindent megérdemel,amilyen szemétségeket csinál,csak nem túl nyíltan teszi,így a párom nem lát keresztül ezeken a dolgokon...Szóval olyasmire gondoltam,hogy pl mikor hozza a gyereket,én előtte veszek egy bugyit,ami az ő mérete kb,kicsit össze is mosom,hogy használtnak tűnjön,és mielőtt megérkezik,elrejtem a kanapé alá...Aztán mikor jön,akkor úgyis megiszik egy kávét,én meg valami indokkal elmegyek otthonról 1,5-2 órára...Rá pár napra majd direkt leejtek valami tollat,hogy beguruljon a kanapé alá,és kihorgászom a bugyit,elkezdek hisztizni,és felelősségre vonom a barátom,hogy ez meg mi...Aztán azt hozom ki a dologból,hogy két lehetőség van: vagy megcsalt az exszel,vagy az a nő elrejtette itt a bugyiját,hogy minket összeugrasszon.Mivel nem csalt meg,egyértelműen el fogja hinni az utóbbit.

Aztán pl. feladok magamnak egy levelet a postán,direkt ott,ahol az ex lakik,és valami gusztustalanságokat írok benne...Aztán kicsit rémülten és összezavarodottan felhívom a barátomat,és felolvasom,hogy mit kaptam...(persze a levelet géppel írnám,hogy ne lehessen felismerni a kézírást)...Mivel olyan dolgokat írnék bele,amikről azt gondolná,hogy az ex mondhatta,itt is ráterelődne a gyanu...Ilyesmikre gondoltam...tudom hogy szemétség,de már annyira el vagyok keseredve,hogy ez a ... nem szakad le rólunk...


23/L


2011. júl. 28. 17:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
92%
szimplán és tömören: te egy idióta, beteg, hisztis liba vagy, és ha így folytatod, akkor a pasid hamarosan kidob...egy normális pasas ugyanis a gyerekét fogja választani és nem egy ilyen beteges kis ribit, mint te, ilyet minden utcasarkon össze tud szedni
2011. júl. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
94%

ott a pont az elsőnél


én sem írhattam volna szebben!

2011. júl. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
Úristen, ritka beteg liba vagy. Na mindegy, aljanép is kell a világba.
2011. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ezek hülyeségek amiket kitaláltál.
2011. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

"ez a nő mindent megérdemel,amilyen szemétségeket csinál,csak nem túl nyíltan teszi"


Miket csinal nem nyiltan? Mert errol nem irtal. Konkretan annyit irtal, hogy némiképp tartjak a kapcsolatot.

Van egy kozos gyerekuk. Termeszetes, hogy van kozos dolguk is egymassal ebbol eredoen.

2011. júl. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem hagyod a párod és állsz össze ezzel a nővel. Ha probléma van az exel, azt a párodnak kell megoldania.
2011. júl. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Állj!

Mondtam én olyat,hogy a gyerek zavar?A gyerekkel semmi bajom nincs,jóban vagyunk,nagyon szeretem és ő is engem,sokat van nálunk,és sokat foglalkozom vele...Én a NŐ-ről beszéltem,nem a gyerekükről...Az természetes,hogy a kisgyerek sokat ott van,velünk van stb,de az exnek nem kéne beleszólogatnia az életünkbe és rajtunk lógnia...

2011. júl. 28. 17:12
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el pszichológushoz, mert komoly bajok vannak veled.

Egyébként az elözö kettövel egyetértek, ez csak kiegészités.

2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de 23 évesen már több eszed lehetne...ez körülbelül óvodás szint.

Csak magadat járatod le azzal, ha ezt megteszed.

Egyáltalán milyen a ti kapcsolatotok a pároddal, ha ilyen taktikázáshoz kell folyamodnod az őszinteség helyett?

Ha ilyen szintem nem megy köztetek a kommunikáció, akkor ne sok értelme van a kapcsolatnak.

Amúgy meg nem hiszem, hogy a párod, akivel együtt élt, kevésbé ismeri a nőt, mint te és nem lát át a dolgain.

Szerintem egyszerűen féltékeny vagy és nem bírod elviselni, hogy a gyerek miatt ő is az életetek része.

Nem mondom, hogy ez könnyű dolog, de te aztán baromi éretlen vagy még egy ilyen kapcsolathoz.

L/24

2011. júl. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 Argloss ***** válasza:
100%
Igaza van a többieknek, ez beteges. A gyereknek szüksége van apára is, nem gonoszság, hogy elhordja hozzátok.. Beszélgess a barátoddal, ha téged zavar, de nem túl megnyerő, ha valaki választásra kényszerít főleg ilyen gyerekügyben... Én kidobnálak ha ezt megtudnám...
2011. júl. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!