Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint egy...

Véleményetek szerint egy távkapcsolat ahol jó a kommunikáció meddig tartható fent?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi az az intervallum ameddig ki bírható egymás test közelsége?Tudom alapban nehéz ügy egy távkapcsolat,de még is meddig lehet húzni halasztani?
2011. júl. 28. 22:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 evig voltunk tavkapcsolatban, de kb 3 havonta 1-2 hetet talalkoztunk. Msn-en, Skype-on, telefonon beszeltunk naponta, de ez azert megsem az igazi. Nagyon fontos, hogy megbizz a parodban, mert anelkul nincs ertelme.
2011. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

"Úgy értem mi az az intervallum ameddig ki bírható egymás test közelsége?" Ez hogy jön a távkapcsolathoz???


Esetleg egymás közelségének hiánya...

2011. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

A bizalommal nincs gond,de hogy néha nem tudod átölelni az nagyon rossz....

Sajnos mi is csak 2 havonta tudunk találkozni és akkor is csak 2-3 napot!

A baj az hogy egyenlőre ez még vége láthatatlan...

2011. júl. 28. 22:49
 4/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:49


Hát és én nem arra gondoltam?Esetleg kötekedés helyett adhatn

2011. júl. 28. 22:50
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Eddig a leghosszabb, amit láttam, 3 év volt, évi 2 találkozással. Ők kibírták, bár nehezen, főleg hogy előtte csak egy évet voltak együtt itthon, de már több éve boldog házasok és van egy csudi aranyos gyerekük is :)
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kötekedés helyett adhatnál normális választ.....
2011. júl. 28. 22:51
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is 1 evet voltunk tavkacsolatban, de havonta egy hosszuhetveget egyutt toltottunk. Naponta beszeltunk telefonon. Csak ugy mukodik, ha megbiztok egymasban, es tudjatok, hogy nagyjabol meddig lesztek tavkacsolatban.
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:49


Elírtam....

2011. júl. 28. 22:52
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

Egymás testközelségének kibírása és egymás testközelsége HIÁNYÁNAK kibírása két külön dolog, és elárulom neked - mert látom nem jöttél rá -, hogy pont az ellenkezőjét jelentik.


Nem mindegy hogy valakinek a közelségét kell kibírni vagy azt a tényt, hogy nincs a közeledben!

2011. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:56


Szánalmas ember lehetsz szánalmas élettel....

Hülyékkel nem vitázok bocsi..

2011. júl. 28. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!