Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményetek szerint egy...

Véleményetek szerint egy távkapcsolat ahol jó a kommunikáció meddig tartható fent?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi az az intervallum ameddig ki bírható egymás test közelsége?Tudom alapban nehéz ügy egy távkapcsolat,de még is meddig lehet húzni halasztani?
2011. júl. 28. 22:40
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:56



Amúgy értem de mint írtam elírtam és lemaradt!

Gondolom veled még ilyen soha nem fordult elő...

A többi ember megértette te meg itt kötekedsz!Nyomorult egy életed lehet...

2011. júl. 28. 23:00
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi másfél évig éltünk távkapcsolatban de úgy, hogy minden hétvégén együtt voltunk, és napi szinten többször beszéltünk és így is nagyon nagyon nehéz volt. Bizalom, türelem, és szerelem kell, hogy igazán működjön. Meg két olyan ember aki hisz abban, hogy sikerülni fog egyszer összeköltözni.

Azóta mi már együtt lakunk több mint 10 éve és van két gyerkőcünk. Én azt mondom megérte várni :)

2011. júl. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!Előre láthatólag nekünk ez olyan 2-3 évig fog tartani.

Valahogy muszáj átvészelnünk!

2011. júl. 28. 23:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Én lassan fél éve vagyok a párommal, 300 km-re vagyunk egymástól. :)) Havonta 2 hétvégét töltünk együtt, napi 6-7 óra msn-en. 1-2 év múlva diplomázom, és azután tervezünk összeköltözni, szóval mi jól bírjuk, mert látjuk a végét. :) Mondhatni, ez egy kitűzött cél. :)


Bár az tényleg k*va szar, amikor vasárnap elbúcsúzunk valamelyik vonatállomáson, tudva hogy 2 hét a másik nélkül....de ő melózik, én meg fősulizok. :((

2011. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
18 hónapja élek távkapcsolatban (más országban dolgozik a párom) és 9 havonta 7 napot tudunk egyenlőre együtt tölteni. Nem könnyű, de a közös jövőnk érdekében muszáj és kitartunk. Mindennap skype-olunk több órát és így könnyebb a testközelség hiányát kibírni, bár nehéz.
2011. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem így nehéz megmondani. Ha nagyon szeretitek egymást, akkor biztos, hogy sokáig fent tartható így! :)
2011. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

mi 1,5 évet voltunk együtt, utána havonta találkoztunk pár napra, én kiszerettem belőle

érdekes, hogy amikor külön vagytok, akkor tudatosul igazán mindkettőben, az addig egymással eltöltött idő minősége.


amíg nem vagy a másik befolyása alatt, akkor tudod igazán értékelni a kapcsolatot, hogy valóban ez kell e neked, vagy nem


hát a mi esetünkben nekem nem.

2011. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 debildevil17 válasza:
igazából rajtatok múlik h meddig tudjátok megoldani h találkozzatok.. vannak olyan ismerőseim akik már 4 éve együtt vannak és 212 km-re élnek egymástól és nagyon jól megvannak, de vannak olyanok is akik félnek megpróbálni mert azt hallották h nem működik jól.. én úgy vagyok vele h szerintem ha szereti egymást két ember akkor a távolság nem akadály, szóval mindenképpen megpróbálnám (:
2011. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mi két és fél évig voltunk távkapcsolatban.(250 km)

Az első évben nagyon keveset tudtunk találkozni,utána már minden hétvégén együtt voltunk.

Így is iszonyat nehéz volt.

De megérte.

2011. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!