Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, ha a...

Szerintetek az normális, ha a pasim átkutatja a táskámat, mielőtt reggel elindulok a munkahelyemre és az e - mailjeimet, telefonomat is (majdnem) minden nap ellenőrzi? Hozzáteszem ezt viccesen teszi, de mégiscsak.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 12:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
ja és amikor ezt számonkértem tőle, azt mondta, h joga van hozzá...
2011. júl. 29. 12:22
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tipli. Hogy lenne már joga hozzá. Az email kifürkészésért konkrétan fel is jelenthetnéd.
2011. júl. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 napietus ***** válasza:
100%
nem normális, a pasid egy idióta. mondd meg neki, hogy a saját dolgaival foglalkozzon, ha nem ért a szép szóból indulhat is...
2011. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 napietus ***** válasza:
100%
most olvastam a kommented. milyen joga van? miről beszél ez az ember? vissza se nézz...
2011. júl. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

"azt mondta, h joga van hozzá..."


Aha, joga van elhúzni a halál retkes f....ra.


Nagyon sürgősen lépj le, és úgy, hogy van melletted valaki (szülő, testvér) amikor összepakolsz, mert az ilyen nem szokott egyszerűen elengedni.

2011. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 napietus ***** válasza:
100%
ja, amíg otthon laktam, az apám kérdezte, nem tudnék-e felváltani egy tizest, mondtam, de, ott van, váltsd fel a tárcámból. erre odahozta a táskámat, hogy ő nem nyúl bele. a leveleimet, ha elutaztam, felbontás nélkül utánam küldte, stb. a saját apám nem nézegette a dolgaimat, Te miért tűröd ezt el egy pasitól?
2011. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
12%
Bárcsak az én barátom mutatna egy kis érdeklődést irányomban ily módon akár...Szerintem féltékeny,szeret téged,nem akar elveszíteni,biztos akar lenni benned,de biztos fél,hogy egyszer talál nálad valmi rossz dolgot.De az is lehet,hogy magából indul ki,kicsit őt kéne ellenőrizni..
2011. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális és ez már ennél csak rosszabb lesz.

A következő lépés az lesz, hogy megszabja mikor mehetsz el otthonról, aztán az, hogy kivel. Aztán ha nem csinálod azt amit mond először csak veszekszik, aztán majd kapod a pofonokat.


A legjobb, ha most dobod a csávót, tegye tönkre más életét, ne a tiédet!

2011. júl. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
..de ne ugy képzeljétek el, h el vagyok nyomva ebben a kapcsolatban vagy ilyesmi, nagyon jol megvagyunk, egyenlő felek vagyunk és nem terrorizál a barátom, dehogyis! viszont ez az ellenőrző mániája van... köszi a válaszokat egyébként, elgondolkodtatóak..
2011. júl. 29. 12:32
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már a táskaellenőrzés erősen elnyomott kategória.
2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!