Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a barátom...

Mit tegyek, hogy a barátom szülei engedékenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Tudom ez nem hosszú idő, de a barátom szülei folyton beleszólnak a kapcsolatunkba. Egyszer már volt egy olyan időszak, hogy ránk szóltak (pontosabban a barátomra) hogy ne aludjunk "annyit" együtt. Most voltunk nyaralni 4 napot, én, a barátom és a családom. Hazajöttünk, és a barátom apja egyből mondta is, hogy most 1 hetet együtt voltunk, kicsit maradjunk távol egymástól. Én ezt így nem bírom... mit tehetnénk hogy ne legyen ez a folytonos harc egymás ellen?
2011. júl. 29. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Akkor miért nem alszotok nálatok? Hány évesek vagytok egyébként?
2011. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 20, ő 21... és tegnap nálunk aludtunk és erre tökre kiakadt az apja, hogy a barátom mért nem otthon aludt... pedig előtte meg az volt a baj, h mért náluk alszunk, mert hogy az apját zavarjuk, h nem tud gépezni (mert a barátom szobájában van a számítógép)
2011. júl. 29. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki kell tartani, és sok idő.

Én barátom szülei is ilyenek voltak a kapcsolatunk elején...féltékenyek voltak h miattam nincs otthon az egy szem fiacskájuk (pedig 20 évesek voltunk xD). Beszóltak ha nálam aludt,nem kapta meg az autót h eljöjjön hozzám ( messze lakunk egymástól).

Azóta eltelt 2 év és sokkal engedékenyebbek,jófejek lettek.Jobban megismertek engem is,megbíznak bennem, látják h tartós kapcsolat és elfogadták,h barátom akkor is eljön hozzám ha nem adnak autót :D.

Szóval túl kell élni az első évet utána jobb lesz :) leglábbis nálunk jobb lett.

2011. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem még az jutott eszembe, hogy esetleg nem szeretnek téged annyira a szülei. (Persze ezt nem bántásból írom.) Ez lehet? Próbálj velük mindig nagyon kedves, udvarias lenni.


A barátodnak volt előtted is barátnője? Hozzá is így viszonyultak? Ha te vagy az első neki, akkor lehet, hogy csak új nekik ez a helyzet, féltik a fiút.

2011. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hogy lesz ebből házasság és sírig tartó szerelem, ha már 3 hónap együttlét után se bírod. Küzdeni kell kérem szépen, ha szeretünk valakit. Semmit nem kapunk ingyen!
2011. júl. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is csak ilyen szülői csesztetés. Nekem s volt egy pasim, aki bár 22 volt mikor összejöttünk a szülei nem szertték ha nálam aludt, vagy csak délután átjött, mert akkor nem volt otthon. Az apja nyugdíjas, ült otthon egész nap, unatkozott, zavarta, hogy nincs otthon vele, ezért elkezdte szépen ellenemfordítani. Utolsó 2 évben már be se tettem a lábam hozzájuk. Nem értem az ilyen embereket...
2011. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az elején minden jó volt és szép... kijöttem a szüleivel... és annyit voltunk együtt, amennyit akartunk... de most hogy eltelt 2 hónap... ez a 3. már kibírhatatlan volt... és még most is az... és volt már előttem barátnője, szóval nem hinném hogy új nekik a helyzet.. de kitartó vagyok. Vagyis próbálok ... köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 9. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!