Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy a szüleim...

Mit csináljak hogy a szüleim engedékenyebbek legyenek?

Figyelt kérdés
Azzal van gondom hogy a szüleim teljesen bizalmatlanok velem,nem engednek szórakozni még nappal se, nem aludhatok ott a barátnőimnél és folyton ordibálnak velem hogy tanuljak meg rakjak rendet a szobámba mert kupi van amikor nincs is az.Szóval egyszerűen azt érzem hogy jobb lenne ha nem ide születtem volna.Mit csináljak hogy ez megváltozzon és engedékenyebbek legyenek?
2009. okt. 28. 17:27
1 2
 1/17 anonim válasza:
88%
Próbálj meg beszélni velük erről.
2009. okt. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
Egy az egyben velem is ugyanez a helyzet és hiába beszélek velük semmi...örülök, hogy vannak még hasonló helyzetű emberek
2009. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
44%
Adj nekik dinitrogén-oxidot.
2009. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
mi az a dinitrogén oxid? amm nekem is ilyenek
2009. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Már próbáltam beszélni velük de azt mondták hogy ez butaság és hogy meg ne hallják még egyszer hogy panaszkodom.És hogy telhetetlen vagyok mert mindenem meg van, hát persze a testvéreimmel meg sokkal jobban bánnak.
2009. okt. 28. 18:56
 6/17 anonim ***** válasza:
69%
ez mindig így van bár nekem nincs tesóm de az unokatesóimat jobban szerertik mint engemet komolyan én nem mehetek ki nem engednek meg semmit vegzős létemre elvárják hogy mondjam el nekik a tananyagot. kezdem má kicsit únni és persze semmit se engednek meg se kutyát még halat se. mert szerintük nem gondoznám. én is próbáltam beszélni velük erre azt mondták hogy mit képzelek magamról én egy kis szaros senki vok meg hogy ilyet többé nemondjak mert elvisznek a pszichológushoz mert az ép eszűek ilyet nem mondanak. várom már hogy elteljen az a pár év 18 legyek és húzzak innen el . akárhol jó de legjobb a szülők nélkül. amm hány éves vagy
2009. okt. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
ja meg még hogy nem vagyok képes magamot se gondozni akkor hogy gondoznák egy állatot 14 éves részemre havonta 2-3-szor szoktam sírni emiatt nem engednek osztálykirándulásra. meg ilyen hülyeségeket dumálnak
2009. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
elző vok szerintem nincs esélyed náluk vár ki azt a pár évet költözz el néha látogasd meg őket hogy lássák te is egy érző lény vagy nem egy rabszolga én is ezt fogom csinálni csak a látogatásos részt kihagyom mert nem akarom a pofályukat látni.
2009. okt. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Még csak 13 vagyok, tudom fiatal még de hát nekem is kijárna egy kis szabadság.Amúgy én is azt gondoltam hogy amint betöltöm a 18-at megyek is el innen mind 1 hogy hová csak ne itt legyen.Jó arra nem panaszkodhatok hogy nincs jó dolgom csak hát lelkileg nem vagyok rendben a szigoruk miatt.Amúgy meg valószínű azért ilyen magasak az elvárásaik mert nővérem egy könyvmoly volt ilyen idősen csak ötöst hozott meg állandóan segített.De tőlem meg elvárják hogy segítsek de még meg sem dicsérnek hogy jó vagy valami.Semmi se jó nekik.
2009. okt. 28. 19:14
 10/17 Sexylady ***** válasza:
55%
dinitrogén oxid = H2O = víz.
2009. okt. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!