Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engednétek a gyereketeknek,...

Engednétek a gyereketeknek, hogy szerepeljen egy valóság showban? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Apum egyik unokatestvérének a lánya jelentkezett a Való Világ 5-be, és beválasztották. Büszkén dicsekednek, hogy szereplő lesz.


Mit szólnátok, ha a gyereketek is jelentkezne, majd be is kerülne?


2011. júl. 29. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ejha, büszke nem lennék, de mivel oda csak felnőttek jelentkezhetnek így nincs mit engedni vagy nem engedni.
2011. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelentkezhet, akkor nyilván nagykorú. És mint ilyen, nem szólnék bele, nem is tehetném. Az biztos, hogy ENGEM, a családját nem vonhatná bele a dologba (szereplés, sajtó). De hogy ő mit csinál a saját életével, az az ő dolga.
2011. júl. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Na jó igen, de én pl tuti lebeszélném, nem pedig verném a mellkasom, hogy "eeeez igen".


Én pl most nagyon megdöbbentem, mert bár ez a lány eléggé magamutogató volt mindig, de hogy azért hónapokig képes legyen egy bekamerázott fürdőszobájú/wc-jű házban élni egy csomó vadidegen emberrel...Főleg, hogy az előző szériában is milyen múltú emberkék voltak, hááát...

2011. júl. 29. 22:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól nevelem a gyerekem, akkor ilyen eszébe sem fog jutni.

Másrészről könnyen elképzelhető, hogy a szülők elébe mentek inkább a dolgoknak. És csak úgy tesznek, mintha örülnének neki, mert úgy gondolják, így kevésbé ciki számukra. Megjegyzem, szerintem jól gondolják.

2011. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
nem érdekelne hogy nagykorú, a közelébe se engedném ilyen sz*rnak..
2011. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Természetesen, ha ezt választja. Lebeszélni sem próbálnám. Végül is ő sem próbálna engem rábeszélni, hogy jelentkezzek. Nem szólunk bele egymás magánéletébe = mindenki boldog.
2011. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%

A tiltás csak odáig szólhat a szülőtől míg a szülő magánéletét nem keseríti meg a média. Más dolog miatt nem is igazán lehet szólni.


Hogyne engedném, és kivenném a bankból a kamatokat, azt mindet beleölném a párbaján.

Ha fiam lenne, úgy engedném el hogy keféljen látástól mikulásig.

Ha lányom lenne rábíznám mit csinál.

19/F

2011. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%

Csakis szigorúan akkor, ha a nyereményből vett luxus yachton én is süttethetem a hasam.


(csak viccelek)

2011. júl. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kedvesen megpróbálnám lebeszélni erröl az egészröl, elmagyaráznám neki a rossz oldalait, hogy ez nem csak a pénzröl szól, odabent lehet, hogy teljesen kikészülne stb. Egyébként az én magamutogató (fiú) unokatestvérem is jelentkezett a müsorba... hát nem voltam elájulva, amikor megtudtam. Biztos, hogyha bekerül, én nem fogok a sajtónak mindenfélét pletykálni, meg kihasználni, hogy ö híres lesz, én inkább szégyellni fogom, hogy ilyen úton akar hírnevet szerezni... 15/L
2011. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

Nem, a gyermekeimet eleve abban a szellemben óhajtom felnevelni, hogy ne azt éljék meg sikernek, hogyha a médiaszenny hajlandó beolvasztani őket cirkuszi majomnak....


Nézzétek meg, aki eddig "kijött a villából" mind kiadtak egy lemezt, a lányok levetkőztek, új cicit csináltattak, aztán eltűntek, erre miért kell büszkének lenni?


Tanuljon egy szakmát, amiben sikeres lehet, beszéljen nyelveket, hogy megtalálja a helyét a világban, legyenek barátai, akikkel megértik egymást, és legyen egy biztos családi háttere, ahol szeretetre lel - akkor leszek rá nagyon büszke!


Való Világ 5? Szegénységi bizonyítvány!

2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!