Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ottó nevűek! Szeretitek a...

Ottó nevűek! Szeretitek a neveteket? Hogyan boldogultok vele? Adnátok a gyereketeknek?

Figyelt kérdés

Ottók rokonai, barátai, ismerősei is írhatnak, ők hogyan látják.


Már egyszer kiírtam a kérdést és jött is rá pár válasz, (amiket köszönök!) de aztán áttették egy másik témakörbe, amit a kutya se néz, nemhogy Ottók, így nem kaptam rá több választ, hiába emeltem ki.

Remélem most több sikerrel járok :)

Írjatok légyszi!


2011. júl. 26. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lány koromba volt egy Ottó nevű fiú ismerősöm,nagyon szerettem vele lenne, de kiköltöztek külföldre sajnos:(

Én simán adnám a fiamnak ezt a nevet,persze az nem mindegy,hogy milyen vezetéknév társul hozzá.

2011. júl. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Van Ottó ismerősöm,nem is egy.Nincsen különösebb bajom a névvel.De én nem adnám a gyerekemnek,mert vannak ettől sokkal szebb nevek...
2011. júl. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szép a hangzása,de valahogy embernek nem adnám...Inkább kutyanévnek lenne jó :-/
2011. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos név,nekem sincs semmi bajom vele.

De te nem nagyonb tudod elfogadni igaz?

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van Ottó nevű ismerősöm. Rendes, jófej, művelt ember, neki sem volt gondja a nevével, gondolkodott is rajta, hogy esetleg a fia örökölje a nevét, de végül más nevet válaszottak (Gergő).

Én személy szerint biztos nem az Ottó nevet fogom a gyerekemnek adni, pedig lassan énis szeretnék gyereket a párommal. Mi a Gergő, Dani, vagy a Zoltán néven gondolkodunk. Végülis az Ottó nevet nem nézem le, ha találkozok egy ilyen nevű emberrel nem az ugrik be, hogy milyen neve van már, hanem teljesen elfogadom. Ha jó a vezetéknév, abszolút szép név lehet.

2011. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. A férjem nagyon szeretné ha a kisbabánk Ottó lenne. Én még nem tudom, egyre inkább tetszik nekem is, de még nem sikerült döntenem.

Egy ismerősöm tini lánya azt mondta, hogy ki fogják nevetni az iskolában ha Ottó lesz.

Persze nem ez a mérvadó, de talán pont ezért kíváncsi vagyok Ottókra illetve ismerőseikre.

2011. júl. 26. 21:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ottó bácsi a szomszédom. Bajusza van.
2011. júl. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a név,ne egy tinilány véleményére adj!Hidd el inkább kiröhögnék,ga Hoszéármándó lenne,vagy frederikó vagy stb..:D
2011. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó név. Nekem is van Ottó ismerősöm és soha nem röhögték ki a neve miatt...
2011. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Heló.Ottónak hívnak:D

Nem volt soha bajom a nevemmel.

Új faluba költöztünk,és a szomszéd kutyáját is igy hívják.:DDDDD

Talán ez az egyetlen negatívum ért eddigi életemben.Amikor kiabál a szomszéd a kutyának,mindig kinézek,hátha engem keres:DDD 32éves Ottó

2011. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!