Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális az ilyen tanár? Hogy...

Normális az ilyen tanár? Hogy mer ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Egyik kérdés kapcsán eszembe jutott amit középiskolában mondod egy tanár rám. Nagyon megbántott, még mindig utálom ez miatt.


A lényeg annyi, órán vagyunk,és a mellettem ülő srác mondja, hogy ebben a felsőben még nagyobbnak látszik a melled, ráadásul jó hangosan.(a mellem alapjáraton nagy) Persze mindenki hallotta de én már fel sem veszem az ilyet, így mondtam hogy köszi.


Erre tanárnő aki mellesleg fiatal, csak pár évvel volt idősebb tőlünk, rá néz a fiúra és mondja, hogy

Ugyan már, most még szép, de pár év múlva meg olyan lesz mint 1 literes tejes zacskó amibe csak fél liter van.


Én szerettem ezt a tanárt, de ez a mondata nagyon szíven ütött. Megalázva éreztem magam,mert mindenki röhögött.


2011. júl. 30. 09:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tanárok így élik ki a frusztráltságukat a diákokon
2016. aug. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!