Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene mondanom, hogy...

Mit kellene mondanom, hogy nem sértsek meg senkit és hogy ne borítsam fel a békét?

Figyelt kérdés
Anyukám beszervezett egy menyasszonyi ruhát a szalagavatómra ami majd csak jövőre lesz.A munkatársa lányáé a ruha aki olyan magas mint én,ő 12 cm-s cipőben táncolt, én nem szeretnék olyan magas cipőt viselni.Ma áthozzák hogy próbáljam fel,én még nem láttam normális képet róla.Félek hogy nem fog tetszeni és hogy anya azt akarja majd hogy abba táncoljak.
2011. júl. 30. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg hogy meg lehet e csináltatni levágni stb :) !
2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbáld fel, aztán majd meglátod. A hossza nem gond, majdnem minden ruha alját fel lehet varrni.

Könnyen lehet, hogy szépen áll majd rajtad és tetszik a ruha. Akkor szerencsés vagy, mert sok ezret megspóroltatok, egy szép ruha bérleti díja nagyon magas!

2011. júl. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"Anya! Nekem nem tetszik ez a ruha, nem szeretném felvenni."
2011. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem nagyon szép ruhám volt, és nem is volt drága, 10 ezer lett volna de még ebből is engedtek, szóval 8 ezerért olyat választottam amilyet akartam és rám szabták, tökéletesen állt rajtam.


Egy szülő pedig ennyit igazán megengedhet a gyerekének, egyszer van szalagavató, olyan ruhában legyen az a lány amilyen neki is tetszik.



Ha meg nem tetszik a ruha amit átvisznek, akkor anyukáddal beszéld meg, hogy te ezt a ruhát nem szeretnéd felvenni.

2011. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
megmondhatod nyugodtan, hogy nem tetszik, szerinted neked nem áll jól, nem érzed magad jól ilyen kivágottban vagy ilyesmi; egy 18 éves lány nagyon kényes a külsejére, ez természetes dolog, mindenki meg fogja érteni. ez a te napod lesz, legyen olyan ruhád, amilyet szeretnél. de ha óriási mázlid lesz, valahol szűk lesz a ruha :)
2011. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)))
2011. júl. 30. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!