Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak számomra kellemetlen...

Ez csak számomra kellemetlen szitu? Mit kellett volna mondanom? Ti hogy éreztétek volna magatokat, mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok. anyámmal és apámmal élek.

Fateromat 1hete műtötték prosztatával, 3hét kell amig letisztul neki a dolog vizeletben meg ilyenek.szóval addig nem ajánlott a szex meg semmi sem.

És amugy mellettem van a szobájuk az emeleten. és most lent alszik a nappaliba, mert éjjel sokszor felkel wc-re menetkor és hogy ne zavarja anyámat.


Most reggel beszélgetek faterral, ilyetszól:

"Szégyen vagy nem, de lent kell aludnom a nappaliba, mert ugyebár most nem ajánlott a szex". (56éves, anyám48, nemis 20évesek)

Mondom magamban, "Istenem csak ne részletezze"

Erre folytatja: "Hát valljuk be éjjel csak nehéz megállni hogy anyád kivan takarózva és hát szivesen rámásznék, dehát nem lehet, még. És igy hogy megkell állnom inkább lejöttem aludni. De azért jó lenne egy kis szex, mert hát énis hús-vér ember vagyok"


Még én szégyelltem el magam. Számomra ez gyomorforgató, hogy pont az apámtól kell azt hallgatni hogy mikor szexelnek és mikor nem. Kicsit nem érdekel.

Ráadásul mellettem van a szobájuk:S Most kajak majd éjjel fogjam be a fülem mint a dedóba ha esetleg még akkor nem alszom mert ő pár hét után feljön és szexorgia lesz?

Elég kellemetlen számomra ez a szitu... komolyan én 18évesen nem mondom el a saját anyámnak a szexuális életemet, akkor az apám hadd ne ossza már meg velem hogy mit csinálnak meg mit nem. Mert gusztustalan...nyilván énis lettem "valahogy", de a részletek nem érdekelnek:S


2011. máj. 20. 09:26
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam volna, "Apu, ez a ti magánéletetek, ezt lécci ne részletezd előttem"... és ezzel lezártam volna :) Akármit is mondott volna rá.
2011. máj. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%

Na most tuti, hogy fogsz kapni egy csomó olyan választ, hogy "mit gondolsz te hogy készültél?" "örülj neki" "nekik is joguk van erre" "nőj már fel, 18 évesen már megérthetnéd".


Szerintem viszont nincs így. Nem gondolom magam prűdnek, barátnőimet is végig hallgatom rezzenéstelen arccal, de ha szülei tennék ezt, hát én is kellemetlenül érezném magam. Sőt végig se hallgatnám őket.

2011. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Én vmi ilyesmit mondtam volna: "Jaj, apa, basszus, ezt ne pont nekem meséld el!!" És kimentem volna a konyhába vagy ilyesmi.
2011. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
A szüleid úgy gondolják elég nagy vagy ahhoz, hogy erről beszéljenek veled, nem gondolják, hogy ez neked furcsa és kellemetlen. Egyszerűen csak mondd meg, hogy téged ez zavar.
2011. máj. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

Jöhetnek ilyesféle válaszok hogy "MIért szerinted te hogy készültél?"

Akkorsem gondolom úgy hogy túl az 50en 3gyerekes szülőkként igy kéne viselkedniük. Kit érdekel? Csinálják...halkan...

én se szoktam sikoltozni meg nyögni, ha itt alszik a pasim... pedig mi is szoktuk:)

De hogy ennyi idősen is...:S

meg ilyetszol hogy mondta neki a kollegája hogy "Ő is mesélte hogy 2.héten hozzábujt a felesége és hát szexeltek és bevérzett a srác"

Istenem...leszarom

2011. máj. 20. 09:34
 6/31 anonim ***** válasza:
71%

Az átlagnak valóban kellemetlen ez a szitu. De azt hiszem, a megoldás teljesen kézenfekvő.

Miért nem tudod azt mondani, hogy Fater, állj, ez engem k.*vára nem érdekel! És jó lenne ha ezt nem velem beszélnéd meg.

Amit meg éjjel csináltok, azt halkan, mert behányok a végén.

Mondd meg, hogy ez zavar téged.

Nem értem a problémát innentől.

2011. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
60%

Mi ebben a gusztustalan? :O

Inkább örülj neki, hogy még szeretik egymást és szexelnek, az én szüleim kb. 10 éve nem nyúlnak egymáshoz sajnos.


Ha nem akarsz erről hallani, akkor mondd apukádnak, hogy ne haragudjon, de ez téged zavarba hoz és nem szeretnél erről tudni.

De magadban meg próbáld meg egy kicsit helyretenni ezt a dolgot, mert sokat segíthetsz a szüleidnek is, ha ilyen dolgokat is meg tudnak beszélni veled. Ők is emberek, nekik is vannak ilyen igényeik. Gondolom, az nem zavar, ha a barátnőd meséli el, hogy végre lefeküdt egy sráccal. Akkor a szüleid miért igen?

2011. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

9:36os a barátnőm totálisan más,

1. VELEM EGY IDŐS

2. NEM ÉLEK EGYÜTT VELE

3. NEM Ő NEVELT FEL

És még az anyám beszél nekem arról hogy milyen gusztustalan meg erkölcstelen kimondani azt hogy "szop*s" meg hogy "d*gás" akkor mit prüdködik?

Kedves utolsó... szarok az anyámék szexuális életére, én sem osztom meg velük az enyémet, mert nem rájuk tartozik. Innentől kezdve énse vagyok kiváncsi az övékre.

2011. máj. 20. 09:40
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

Nálam anyám szokott inkább részleteket megosztani, olyankor közlöm vele, hogy ez baromira nem érdekel és hogy hanyagoljuk a témát. Erre megkérdezi, hogy miért, zavarba jöttem?! Hááátizé. XD

Amúgy meg eddig se hallottad őket, nem? Akkor azt hiszed, hogy azért, mert most pár hét elvonás van, üvölteni fognak? Ugyanúgy észre se fogod venni. XD

Amúgy meg mit gondoltál, nem szexelnek? Az embernek vannak igényei, most mégis jobb, mintha arra kéne rádöbbenned, hogy fater megcsalta mutert és válnak, nem?

Szépen felejtsd el a dolgot, ne legyél prűd, ha meg ilyenről témázik fater, akkor megmondod, hogy bocs, de te most elhúzol. :D

2011. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem valahol igazad is van,meg nincs is!Ennyire nem kell kiakadni rajta...elmondta..gondolom nem minden nap mond ilyet és nem is taglalta hogy milyen pózban szexelnek!Szóval kicsit túlreagálod!De a másik fele meg az hogy nyilván nem veled kéne megossza hogy ki van hogy anyukádat nem teperheti le este!:)

Bár az én szüleim sajna nem sűrűn szexelnek,én szeretem hallgatni az "öregeket" NORMÁLIS KERETEK KÖZT hogy ki él még szexuális életet! :D És attól mert 50 x éves miért kéne abba hagynia a szexet?Csodálom azokat a párokat akik még huszon-harminc év után is kívánják egymást!Remélem mi is ilyenek leszünk a férjemmel!:)

2011. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!