Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne mondanom? Mi lenne a...

Mit kéne mondanom? Mi lenne a legmegfelelőbb? Félek, de nem merem, hogyan lehetne le küzdeni a félelmet? Elé állni és el mondani? Konok, mégis hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok.16 éves vagyok,nevelő apám 3 éves korom óta nevel,volt egy barátom néha meg engedett dolgokat néha nem...annak akapcsolatnak vége...most van egy új 3 hónapja...jön az Iskola és nagyon félek hogy el választ minket,ő kollégiumos lesz tanuló szobára kell mennie...és péntek szombat vasárnap dolgozik...suli után...nem tudjuk milyen tervet állitsunk össze hogy találkozzunk és ki birja a szerelem...apukámmal azt szeretném meg beszélni hogy egy hónapban egyszer engedje meg hogy én aludjak itt vagy ő itt..én párszor aludtam már ott..de a fiú még nem aludhat itt..most 20-án szeretne itt aludni...de félek hogy nem aludhat itt...és ha mondom a barátomnak hogy nem aludhat itt nagyon kellemetlenül érzem magam...még megyünk nyaralni egyszer és a barátom Pesti...kora reggel indulnánk de lehet hogy le kell utaznia az nap hajnalban hozzám..mert nem engedi meg hogy itt aludjon...már volt ilyen egyszer...hogyan mondjam el neki az érzéseimet ? :/
2011. aug. 19. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:

hát így, ahogy ide leírtad.

de ne haragudj, ha az én lányom lennél, én sem engedném...

sőt, nekem édesanyám 20 éves koromban sem engedte meg, hogy a "pasim" nálunk aludjon...

amúgy meg 3 hónapja vagytok együtt...ez szerintem ennyi idősen elég kevés ahhoz, hogy egymásnál aludjatok...

2011. aug. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen 4 év után sem alszom a páromnál. Tekintettel a szüleire...

Én sem engedném meg, főleg 16 évesen 3 hónap után. Na ne viccelj...

De add elő neki így a történetet, hátha belemegy...

2011. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem amikor épp nem csinál semmi fontosat, ülj le hozzá és kérdezd meg hogy beszélhetnétek-e. gondolom azt mondja hogy igen, és akkor te szépen elmondod neki, hogy szeretnéd ha itt aludna a barátod, mert még szeretnél vele találkozni, mielőtt elmentek nyaralni. mert ha nem látod őt előtte akkor nem is éreznéd jól magad a nyaraláson, és ha te szomorú vagy, annak gondolom apud nem örül,örülne így ő se érezné jól magát. meg mondd h nem azt kéred h költözzön ide vagy hogy te menj hozzá aludni, ahol nem tud apud rád nézni, hanem hozzátok jönne a pali és ott sokkal nyugodtabb lenne apud..igy rákell beszélni az a lényeg h csak mondd mondd az érveket amig benem látja h igazad van.. /nálam általában bejött ha valamit el szerettem volna érni/:P

20L

2011. aug. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 hónap kevés, 1-2 év kéne hozzá sztem, az normálisabb.. Meg értem apudat, mert ilyen fiatalon még nem kéne együtt aludnotok! 18 évesen oké, de 16 évesen nem! Nem szabad! Ne haragudj hogy nem tudtam segíteni, de ez van.
2011. aug. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én már csak azért sem engedném meg mert holnap van 20-a... Komolyan gondoltad hogy 3 hónap együttjárás után, 16 évesen, elég 1 nappal előtte megkérdezni? Amúgy a suli miatt meg nem kell aggódnia, lesz ahogy lesz, előre nem lehet ezt megtervezni...
2011. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*aggódni
2011. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem értem én ezt....miért kell ellenezni? nekem 17 évesen 1 hónap után megengedte anya...és baj sem volt belőle....velem egy korúaknak nem engedték meg elszöktek otthonról meg sorolhatnám....4éve vagyunk együtt és semmi baj sincs...bár lehet azért mert olyan avgyok anyával mintha barátnők lennénk és elmondhatok neki mindent...meg számít a bizalom is..
2011. aug. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3 hónapja vagytok még csak együtt, de már ezen aggódsz? Én 3 éve vagyok együtt a párommal, de egy kezem meg tudom számolni, hogy eddig hányszor aludtunk együtt rendesen, éjszaka. Anyukám abban az abnormális hitben él, hogy a szexből rögtön csak is gyerek lesz és hogy az milyen rossz dolog. Ja és azt hiszi, hogy ha szexelünk, akkor sötétben, este tesszük úgy, hogy ő a szomszéd szobában alszik.

Ha már te is itt tartasz, akkor tedd fel ezt a kérdést!

2011. aug. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!