Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Anyósom nem beszél velem. A férjem hiába kérdezte az okát, ő sem tudja, csak egyszerűen útál, amiért a fia megnősült. Férjem egyedüli gyerek, a szülei elváltak, apósom nem nagyon kereste a társaságát, csak amióta együtt vagyok a férjemmel, és én elkezdtem látogatni, azóta lettek jóban.

Én már nem látogatóm az anyósom, mert köszöni nem köszön vissza, még a férjem jelenlétében sem, kérdéseimre nem válaszol, egyszerűen átnéz rajtam. Így nem sok értelmét látom annak, hogy szótlanul ücsörögjek nála.

Pár nap múlva lesz nálunk egy lakásavató buli. Most költöztünk be, és meghívtuk a szülőket egy kis sütizésre, és nézelődésre. Őt nem akarom meghívni (az én szüleimet, és apósomat), de a férjem erőlteti.

Egy éve nem hajlandó köszöni sem, így nem látom értelmét, hogy egy olyan embert engedjek a lakásba, aki köszönésre se méltat....

Szerintettek hogyan döntenék jól? Jelentsem ki a férjemnek, hogy már pedig oda be nem teszi a lábát, vagy engedjem, hadd nézzen egyszer körül?


2011. júl. 30. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a béke kedvéért hívd meg, úgyse megy el. Ciki lenne ez a viselkedés a te szüleid előtt. Nem értem ezeket a felesleges sértődéseket, magának csinál csak rosszat. Egyszer lesznek unokák, akkor, hogy oldja meg ezt a szituációt.
2011. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ket lakasavato bulit kell csinalni. Az egyik nem lesz olyan kellemes, de ne felejtsd a ferjede is a lakas, o is ott lakik. Ezek utan mar nem kell anyost megegyszer meghivni, de ha atjon, kedvesen kell fogadni.
2011. júl. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak rosszul esne egy olyan embert beengedni a lakásba, aki arra nem méltat, hogy visszaköszönjön.

Elképzeltem, ahogy megjön, becsönget, aztán szó nélkül elmegy mellettem, és elkezd mászkálni a lakásban. Nagyon nem szeretném ezt.

2011. júl. 30. 17:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Jó, de ez a férjed lakása is.
2011. júl. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy nagy meglepetes lesz, hogy anyos egeszen maskeppen, normalisan fog viselkedni, mivel ez most a ti lakasotok, nem az ove.
2011. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
És ha addig mutatná meg, amíg nem vagyok otthon? Nagyon megalázónak találom ezeket a találkozásokat... :(
2011. júl. 30. 17:06
 7/10 A kérdező kommentje:
FromOz! Eddig se vele laktunk, hanem albérletben.
2011. júl. 30. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:

De azt irtad, hogy "Én már nem látogatóm az anyósom". Erre volt a valaszom, hogy sajat lakasodban, lehet mashogy fog viselkedni. Ertem, nem szeretnel otthon lenni, ha jonne. Ez rossz dontes lenne, mivel nem szabad elole futnod.

Ez a Te lakasodod is, Te vagy itt a haziasszony. Masik, csak kieligitened, ha eszreveszi hogy futsz elole, "nem mersz" vele talalkozni.

2011. júl. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szeretnék előle futni.

Végülis úgy döntöttem a tanácsok alapján, hogy hadd jöjjön, de szigorúan csak a többiekkel együtt.

2011. júl. 30. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
azért utál, mert nem tudsz helyesen írni
2011. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!