Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mi lenne a...

Hogyan tovább? Mi lenne a helyes döntés? Undorító dolgot csinált!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Megpróbálok összeszedetten írni, bár elég zavart vagyok.

23 éves nő vagyok, a párom 32 éves. 2 éve vagyunk együtt. Az utóbbi időben nagyon sokat felhozta a gyerek témát, hogy szeretne gyereket, mert aztán kiöregszik stb. Mondtam neki, hogy én is szeretnék gyereked de még nem most, először szeretném a karrieremet egyengetni.

Múlt hónapban beteg lettem, antibiotikumot szedtem ezért, nem szedtem a fogamzásgátlót. Mondtam neki, hogy védekezzünk gumival. Nem szólt rá semmit. Szeretkeztünk én azt hittem, hogy volt rajta gumi de mégsem :S. Most meg terhes vagyok :/ Vettem tesztet és orvosnál is voltam. Nem tudom, hogy mi legyen, hogy tudott ilyet csinálni csak azért, hogy végre terhes legyek, mert ő babát akar. Annyira mérges vagyok, rá és magamra is hogy hgoy tudott így 'becsapni'. Neki még nem szóltam. Mit tegyek?


2011. aug. 3. 11:23
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Ez komoly :-)
2011. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
65%

"Azt hittem, volt rajta gumi" - Jézusom, és te felnőtt nő vagy! De most már így jártál, ha akarjátok, tartsátok meg, ha nem szeretnéd, menj elvetetni.


De én a dugást jó darabig hanyagolnám, ezek - ennyi ész - után pláne.

2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
68%
Nem könnyű eset.., Az nagyon szép dolog, hogy babát szeretne, de ha Te nem akartad most.., jaj.. Mindenképp mondd el neki, hogy terhes vagy, de azt is említsd meg neki, hogy ez neked nagyon nem tetszik így, hiszen nem most tervezted. Én azért gratulálok. Legyetek boldogok! Jó egészséget! ;)
2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
80%

nem vetted észre hogy nincs rajta gumi????

ez meg mégis hogyan lehetséges?

a másik, hogy a fogamzásgátlód nem ürült még ki, ráadásul antibiotikumot is szedtél

ki tudja mi baja lehet a babának

ennyit nem tud egy 32 éves pasi sem?

én leüvölteném a fejét az tuti...

2011. aug. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt hitted rajta a gumi....ezen jót nevettem.tudod a gumi nem ráterem egy férfira hanem azt fel kell tenni,hogyhogy nem vetted észre hogy nem huzza fel?
2011. aug. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
25%
Ja, és ő nem csinált semmi undorítót, neked kéne annyi eszed legyen, h ha nem szedsz gyógyit, gondoskodsz (megbizonyosodsz) a védekezésről!
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem hagyd el úgy, hogy ne is szólj neki! De ha antibiotikum mellett lettél terhes, vigyázz, mert lehet, árt a babának!!
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
86%
Remélem kamu. Mert ha tényleg nem vetted észre, hogy nincs rajta gumi, akkor tényleg nem vagy még érett az anyaságra.
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy történt de terhes maradtam!


Nagyon szeretem a gyerekeket,de most inkább még dolgoztam volna. Anyagi probléma nincs. De biztos, hogy megtartsuk a babát, csak annyira utálom most ezért :(

2011. aug. 3. 11:31
 10/59 anonim ***** válasza:
46%

szereted? szeret? igen? igen? akkor szülők lesztek és kész :) hamarabb jött a pici

Legyetek boldogok :)

2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!