Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Miért viselkedik így az anyám? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Dcember 16. óta nem voltam egyáltalán sehol(bulizni)most tegnap+tegnapelőtt nővéremmel felmentem a helyi kocsmába...a fizetésemet elköltöttem(3000FT)kb. hajnal 2kor mentem haza,az sem tetszett neki,hogy a pénzemet elköltöttem,meg hogy egyáltalán odavoltam...tegnap este vacsorára voltunk rokonokhoz meghívva nővérem+én,onnan hazafele jövet bementünk meginni valami,és 11órakor mentünk volna haza,de én ott aludtam tesómnál.na anyunak ez sem tetszett,most az van,hogy költözzek el tesómhoz,ha ennyire jóban vagyunk,meg majd egyek ott,meg fürödjek ott...18 éves lány vagyok,ez kicsit túlzás nem?okkal pipult be ennyire?mert szerintem nem!köszi és normális válaszokat kérek!bocs hogy hosszú lett...
2011. júl. 31. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdés,hogy tudta-e,hogy elmész,kivel,és mikor mész haza,vagy nem mész haza.Ha nem szóltál,akkor jogos a harag.
2011. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóltam neki,tudott mindenről és még azt is megjegyeztem neki,hogy lehet,hogy nem otthon alszom...ja meg mikor elindultam itthonról el sem búcsúzott,mármint mi puszit szoktunk adni egymásnak,de szinte ellökött és nem köszönt,ez pedig nagyon rosszul esett!
2011. júl. 31. 12:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert kezdesz felmőni, leválni, és ez zavarja.
2011. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!