Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik igy? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik igy? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki azt mondta tetszem neki és egy párszor elhivott randizni, hétfőn találkoztam vele és akkor nagyon kedves volt velem, viszont azóta nem jelentkezik. Nem válaszol az sms-eimre, tegnap már megkérdeztem, hogy mi baja, miért nem jelentkezik, nyugodtan mondja meg, de nem ir vissza semmit. Tiszta ideg vagyok már, nagyon fáj, hogy viselkedik, mert ugy érzem, hogy nagyon tetszik nekem és nem tudom mit vétettem, hogy ezt érdemlem.

19/L


2011. okt. 23. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi baja. De az biztos, hogyha tetszenél neki, akkor már válaszolt volna, sőt ő írt volna először neked. 22F
2011. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lemerült a mobilja? :D
2011. okt. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Uffff...ép most irt a facebookon keresztül, hogy nincs pénz a telefonján... :D De köszönöm a válaszokat... :)
2011. okt. 23. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor is furcsa, hogy 1hétig nem írt. Vagy internetje se volt?:) Azért legyél óvatos. Nekem, ha tetszik egy lány akkor nem hanyagolom teljesen 1hétig. 22F
2011. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Internetje sem volt, mert nem volt otthon, ma jött haza. De kül nekem is kicsit furcsa,valami rosszat sejtek... :/
2011. okt. 23. 15:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem kell a legrosszabbra gondolni:) Csak a saját szemszögemből írtam le. Én biztos, hogy nem hanyagolnám azt a lányt, aki nekem tetszik:) Főleg nem 1hétig. Legyél óvatos:) 22F
2011. okt. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!