Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon furán viselkedik...

Kutyám nagyon furán viselkedik ebben a helyzetben, miért? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Amikor apám lejön hozzánk (elváltak) a kutyám aki kb. 5-6x látta apám mindig nagyon figyeli de tartja töle a távolságot.A szerelő ha jön vagy valaki akit szintén életébe ha 1-2x lát azzal barátságosabb persze nem rohan oda farok csoválva de nyugodtabb.. tartja a távolságot de nem figyeli annyira szerintem biztonságosabban érzi magát.

Amugy boxer.Amugy nagyon jó kedvü,okos és szinte semmi baj nincs vele.Amugy annyi dologtól nem fél... csak az "idegenek" akiket nagyon figyel de nem bántja öket,csak minden lépésüket figyeli de kicsit fél tölük mert olyankor inkább az én közelembe van és leül elém vagy nem nagyon messze megy tölem...

Nektek is a kutyátok csinált ilyet?


2011. febr. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyáim is ugyan ezt csinálják!Egyébként Amstaffok!:)

De én örülök neki hogy nem barátkoznak annyira az idegenekkel!:)

2011. febr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem szimpi neki, sztem ennyi. nem tetszik neki a szaga, és mivel apud sem viselkedik vele kifejezetten barátkozósan (feltételezem), ezért ő sem erőlteti a dolgot, csak várja, hogy menjen már el :)
2011. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egy boxernél az egészséges mértékű személyvédelem természetes reakció-végülis egy ö-v munkakutya

utalhat ez egyébként arra is, hogy nem tisztázott a rangsor családon belül és túlzottan védelmez téged az apukád pedig egy határozottabb jellem és azért figyeli és tiszteli annyira(távolságtartás) mert ő közelebb áll az ideális falkavezér tipushoz mint te

2011. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előző írta az első mondatában nem azért ül eléd, meg marad a közeledben mert fél, hanem mert meg akar védeni;)
2011. febr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!