Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? (Bővebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

A Lány:az igazi szabadságot és a megélését kutató személyiség.Emberek között csendes,halk,inkább megfigyelő.Nem szeret a középpontban, "nagy lány "lenni. Szereti a szépet,de a divat hidegen hagyja(bár sokan mondják ,hogy akár modellnek mehetne ).Szerinte nincs csúnya és szép test,mindegyik a lélek látható része.Megpróbálja minden helyzetben felválalni önmagát.Nem cigizik,nem iszik sört ,nem él át örjöngő éjszakákat.Utálja mikor azt mondják neki ,hogy csináld te is ezt,mert mindenki ezt csinálja.Erzékeny személyiség,kinek arcát könnyen átjárja a pir. (nagyon röviden ennyi róla)

O vonzódik egy Fiúhoz (ez a vonzalom kölcsönös) aki :szereti az éjszakai életet,a sört es cigizik.Beszédes,humoros.Az intelligencia nem az erössége,azonban a beszédkéssége kitünő.Ez az izgő-mozgó Fiú a Lány jelenlétében megváltozik.Csendes és szótlan lesz ,arcát a komolyság járja át.Es ez igy megy két éve.A Fiú,akinek mindenkihez van egy pár szava ,csak ül a Lány mellett és hallgat,vár.Közben a Lány vért izzad,hogy valamit szólni tudjon hozzá,de mintha lakat lenne a száján,valami vissztartja.Bántja az ,hogy máshoz szól,és hozzá nem.Többször voltak együtt kirándulni,de minig csak nézték egymást,és végül csalódottan távoztak.

Miért van ez igy?Másokhoz miért tud szólni, és hozzám nem?O tudja (hiszen láttja ,hogy másokkal milyen vagyok ),hogy nem vagyok egy "dumás "csaj ).Mellettem miért mindig komoly,pedig máskor mindig nevetgél?Valaki azt mondta,hogy az okos lányoktol a fiúk néha félnek,nehogy valami butaságot mondjanak .Pedig én nem vagyok egy beképzelt lány,sőt sokszor több önbizalomra lenne szükségem (ezért nem tudok mindenkivel -Vele sem-olyan jól kommunikálni).De ez valójában igy van?Engem nem érdekel,hogy ki mennyire okos ,csak az ,hogy az akaraterő a fejlődéshez és a jóindulat meglegyen benne.

Mit gondoltak?Mit tehetnék ,hogy ellöttem is megnyiljon???Kérlek segítsetek !!!!


2011. ápr. 6. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
dumálj te neki... vagy kérdezd meg mért nem mesél vmit..
2011. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy zavarban van mert tetszel neki.Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok.Úgyhogy megértelek és együttérzek.Remélem megoldódik a helyzeted.
2011. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!