Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bűn a flörtölés?

Szerintetek bűn a flörtölés?

Figyelt kérdés
Csak kiváncsi vagyok,kinek mi a véleménye erről.Mondjuk kapcsolatban vagy már évek óta,szeretitek egymást a pároddal,teljes mértékben hűségesek is vagytok egymáshoz.DE:hűséget fogadhatunk ugye ,de vakságot nem.Feltünik a szinen valaki,új munkatárs,szomszéd stb,aki tetszik mint férfi/nő,és kialakul szemkontaktus ...,persze nem akartok semmit (félrelépés),csak tetszik a szitu.Valakivel volt már ilyen?
2011. júl. 31. 13:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Játék a tűzzel? Butaságnak tartom.
2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy vagyok vele, hogy ha én flörtölök valakivel azt lehet, mert csak flört, nem csinálok semmit, a barátom nyugodjon csak meg. Viszont ha azt látom, hogy ő csinálja ugyan ezt, fel tudnék robbanni, egyszerre a szakítás meg minden más átfut az agyamon, mert én egy ilyen szemét disznóval nem akarok együtt lenni.:D

Amúgy persze tudom, hogy ez egy nagyon hülye és igazságtalan hozzáállás, csak sokszor így kezelem:S no de majd változtatok:)

2011. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Amikor terhes voltam és kocsival mentem valahova sokszor átszólogattak, egy idő után poénra vettem és én is szórakoztam egy kicsit. Azokat a pofákat mikor kiszálltam a kocsiból? Vékony voltam, de a hasam, mint egy nagy lufi.
2011. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bűn, attól még sem én nem csalom meg a páromat, sem ő engemet.
2011. júl. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

amig nem több mint flört, nem bűn. Ha már nem csak munkatárs, szomszéd, akkor igen.

Ha be tudnád zavar nélkül mutatni a párodnak, akkor még csak flört.

2011. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen,butaság valóban.Én sem akarok semmilyen hülyeséget csinálni. De pl. el nem költözhetsz ezért...,és munkahelyet is nehéz találni a mai világban.Nagyon ártatlan dologra gondolok,tulajdonképpen még a nem is váltottatok egy szót sem egymással,csak a véletlen találkozások alkalmával feltűnően rád köszön + keresi a tekinteted.
2011. júl. 31. 13:29
 7/16 anonim ***** válasza:

kérdező ez neked is szól?



mi van ha az akivel flörtölsz komolyan veszi és elkezd reményeket táplálni, és beléd szeret?

2011. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg az elején, hogy mit akartok egymástól, így nem lesz csalódás. El kell döntsd, hogy komoly kapcsolatot akrsz-e, vagy csak egy kalandot, ma mindkettőre találni partnert.
2011. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem én,hanem ő volt aki elkezdte.Amúgy nem akarok semmibe belebonyolódni.Őszinte vagyok ,tetszik a szitu,rég volt már ilyenben részem.Lehet,hogy a meglévő többéves kapcsolatomat kellene felrázni,és akkor nem lenne ez...
2011. júl. 31. 14:18
 10/16 anonim ***** válasza:
azért csak óvatosan! Mi is csak flörtöltünk egy férfivel,ami olyannyira "eldurvult", hogy halálosan beleszerettem és életem legnagyobb fájdalmát okozta nekem! :(((
2011. júl. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!