Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az MSN-en flörtölés megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az MSN-en flörtölés megcsalás?

Figyelt kérdés
van egy lány aki jóbarátom és régen össze akartam vele jönni, és most meg ő van úgy "rám állva" de csak így hülyéskedtünk msnen hogy mi lenne ha.. de közben meg nem rég jöttem össze egy lánnyal :S
2011. jún. 17. 18:29
1 2
 1/19 szamóca.. ***** válasza:
100%
mindig azt gondoltam, hoyg a megcsalás első sizntje, ha azon gondolkodsz hogy az már megcsalás-e:)
2011. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
az, he nagyon is az
2011. jún. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten persze, hogy az. Mivel olyanokat nem mondok másnak, amiket a páromnak szoktam csak. Szóval...


És az első nagyon is jól mondja.

2011. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem az, de szerintem neked is sz.arul esne fordított esetben. Engem is bántana a dolog.
2011. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
engem is bánt a dolog mert szarul érzem magam miatta.. csak még nem tartok ott hogy szeretem a barátnőm, ez a másik lány meg izgat :S na mindegy idő kell hogy eldőljön..
2011. jún. 17. 18:52
 6/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

eldőljöön? mi a f*** már ne haragudj?:D

ez nem olyan dolog ami "majd alakul" meg "majd eldől". vagy megcsalod, vagy nem. döntsd el mit akarsz, ne legyél töketlen szerencsétlen, aztán ahhoz tartsd magad mint egy igazi gerinces élőlény. ha a barátnődet akarod, ne csald meg. ha a másikat akarod, hagyd ott a barátnőd. nem komplikált szerintem.

2011. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
igazad van..
2011. jún. 17. 19:01
 8/19 anonim ***** válasza:
ennyi erővel az én volt barátom is megcsalja velem a mostani barátnőjét...de azért gondold meg kit akarsz lehet a barátnődnek nem tetszene ha kiderülne...
2011. jún. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Milyen igaza van:

"mindig azt gondoltam, hoyg a megcsalás első sizntje, ha azon gondolkodsz hogy az már megcsalás-e:)"

Ez így van, ha már agyalsz rajta, akkor szerinted van esélye, hogy az.

2011. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18:37-tel értek egyet ^^
2011. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!