Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Flörtölés a strandon. Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flörtölés a strandon. Vélemények?

Figyelt kérdés

Jövöhéten megyek strandra barátnőimmel., 17 éves fejemmel most kezdek bele a pasizásba. Eddig nem tartottam magam éretnek, persze volt barátom, de nem tul komoly..


Tehát: Hogy lehet pasizni a strandon?:)


2011. jún. 24. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól! Ha megadom a számom akár több éves kapcsolat is lehetett volna! :(

Úgyhogy ha kérik add meg! Ne légy olyan balf@sz, mint én voltam. :D


Labdát vigyél, azt "elfújhatja a szél"... :D ;)

2011. jún. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi köszi:)
2011. jún. 24. 00:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb buliban ismerkedni. De mindenképp csináld topless
2011. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szntem kövess 1 fiut vagy fiukat (feltünöbben) azt a sräcok majd levägjäk h mi is a helyzet :)
2011. jún. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szemkontaktust létesít veled egy srác és neked is szimpi, akkor szemezz vele és próbálj meg jelet adni, hogy merjen kezdeményezni. Sok csak ott b.ssza el, hogy olyan flegma, mintha különb p.csából jött volna ki.

21/F

2011. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én kicsit szégyeblősebb vagyok, ha szemezni kezd velem egy srác, mindig zavarba jövök és elkapom a fejem. Persze ezen probálok változtatni:)
2011. jún. 24. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!