Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért flörtölés? Most ne...

Ez miért flörtölés? Most ne szóljak hozzá? Mit csináljak az ilyen "vádakkal"? És a srác meg a csaj miért ilyen velem?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok a bátyám idősebb nálam 8évvel, és van egy haverja aki minimum 30éves és náluk lakik ideiglenesen, meg a srácnak van felesége is. Nevezzük a srácot T-nek. A lány N-nek.

Nekünk van egy vállalkozásunk T nálunk melózik, ezért naponta találkozom vele, de egyáltalán nem jó pasi, még csak jóképűnek se mondanám viszont bírom a humorát és elpoénkodok meg eldumálok vele.


És szerintem N egy kicsit féltékeny, erre mondja anyám valamelyik nap hogy "ne csodálkozz ha N nek nem tetszik amit csinálsz. Egyik csaj se örül ha egy másik lány a pasijával hülyül"

Mivan? Akkor én se engedjem emberek közé a pasimat? Mert van barátom! És egyáltalán nem gondolom hogy flörtölök Tvel azért mert hülyülök vele.


És tegnap szaladgáltunk ide-oda mert átalakitjuk a házat venni kellett dolgokat. Faterommal mentem, de T is jött mert segitenie kellett pakolni, és elvoltam vele, röhögtünk beszélgettünk...

Erre mondja anyám hogy "Flörtölsz vele és még adod alá a lovat"

DE MIVEL??? UGYANIGY VISELKEDEK MINDEN SULIS HAVEROMMAL IS...NEMÉRTEM NEM SZEMEZEK VELE, NEM ÉREK HOZZÁ, NEM BESZÉLEK 2ÉRTELMŰEN SEMMI ILYEN-



és... tegnap délután még ittvolt T és átjött N is. És mondja nekem T hogy üljek oda hozzájuk... Erre fogta magát N és feljött és leült mellém a teraszra dumálni, és mindig jófejkedni akar... azelőtt sosem tette.


És bátyámnak van egy másik haverja ő is olyan 30lehet és vele is jól elvagyok. De ő se jön be.

és mondja a bátyám nekem hogy "Minden haverommal kikezdesz?"


Szerintem a kérdés inkább ugy hangozhatott volna hogy "Minden haverod félre érti a poénkodásomat és KIKEZD VELEM?"


és T mindig poénkodik velem, odajön hozzám, akkor tegnap hivott hogy "gyere már ezt nézd meg ezt a járólapot" meg ilyenek, meg mondok vmit és grimaszol meg oltogat.

A másik srác detto...


DE EZ MITŐL FLÖRTÖLÉS? NEM FLÖRTÖLÖK VELÜK, PLUSZ SZERETEM A PASIMAT.


2011. jún. 9. 12:12
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

most ha hozzámszól nyilván beszélgetek vele. nemfogom aztmondani hogy "menj innen" meg ha odajön hozzám nemfogok elmenni onnan.


Nem tudtam hogy nem lehet más pasijával eldumálni O.o Nekem ez új. Ennyi erővel ne is engedje dolgozni menni, mert mivan ha találkozik nőkkel és beszél velük.

2011. jún. 9. 12:15
 2/23 anonim ***** válasza:
85%

Semmi gond veled kérdező. A féltékenység a gyengeség jele, és sajnos a legtöbb emberben benne van.


Csak akkor biztos hogy nem vesztik el a párjukat ha nem találkozik a párjuk ellenkező neművel. Ha már találkozik és rendszeren, akkor már lehet kifogásolni a dolgot. Lehet félni. Aki féltékeny az fél hogy mi lesz ha párját elveszti. Fogadd el hogy ők félnek, és esetleg eszerint fogd vissza a kapcsolatod a sráccal. Vagy találj más megoldást de ebből indulj ki, hogy aki féltékeny az gyengének érzi magát és fél.

2011. jún. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Atttttyaúúúrájztenn! Mennyi önbizalomhiányos és bizalmatlan kretén van a családodban :(

Férfi és nő között is lehet "hülyéskedős beszélgetés" és az nem azt jelenti, hogy legközelebb a rakodás után a furgonban majd fekvőtámaszoztok is. Nagyon szűk látókörűek a szülők és a tesód is.

Én a csajomat sokkal hosszabb pórázra engedem, mert bízom benne és magamban is annyira, hogy mellőlem nem kell kikacsintgatni. Van egy férfi kollégája, mindig mesél róla, hogy miket össze marhulnak, mint két testvér vagy diák, de eszembe sem jutna gyanakodni semmire. Miért is? Mert ha nincs okom rá, azért, ha ne adj Isten lenne, akkor meg azért. Mert akkor hiába a féltékenykedés, ha valaki ki akar lépni egy kapcsolatból.

2011. jún. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Előszöris, nyugi, ne hisztizz. Ha nagyon zavar, gondold át a viselkedésedet, lehet hogy tényleg van benne valami kihívó, akárcsak egy-egy pillantás, ilyesmi, amit NEM tudatosan csinálsz, de más számára ez flört kategória, még akkor is, ha te nem annak szánod. Látszik, hogy még nem vagy egészen felnőtt, egy 30 éves férfivel (mert ő már tényleg férfi) nem lehet ugyanazokat a poénokat, vicceket elsütni, mint egy sulis haveroddal, ők már más kategória, akkoris, ha jó humorú pasiról van szó. Naná, hogy a felesége féltékeny, ha a férje egy fiatal lánnyal hülyéskedik, gondolj már bele egy kicsit a helyzetébe...
2011. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

ez tényleg a helyzettől függ, mert mi nem voltunk ott de ha már a tesod az apukád és anyukád is úgy látja h flörtölsz velük akkor lehet benne vmi nem??

beszélgess velük meg minden, csak lehet egy kicsit visszafogottabbnak kellene lenned.

2011. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
55%
valahogy en sem vennem jo poennak ha a parom viccelodne meg hulyulne egy masik lannyal,ez nalam nem feltekenyseg .de ha en nem csinalom akkor ezt el varom tole is.figyi ha szereted a parod akkor tolcs vele tobb idot ,es nem tudnak majd othol beled kotni vagy gyanusitgatni .ilyen egyszeru.23L
2011. jún. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

A felesége nem bízik a párjában.


"ne csodálkozz ha N nek nem tetszik amit csinálsz. Egyik csaj se örül ha egy másik lány a pasijával hülyül" ilyet meg értelmes ember nem mond, elég sekélyesek lehet

2011. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

aki nekem nem jön be azzal eleve nemtudok flörtölni sem

a pasimmal meg szinte minden nap talizok és haza is hozom.


De ezentúl T közelébe se fogok menni, az egészbe az a legviccesebb hogy a másik havernak nincs nője és bátyám mondta h jöjjek össze vele. akkor mondtam neki hogy "hallod te amit mondasz?"

2011. jún. 9. 12:28
 9/23 anonim ***** válasza:
40%

Lehet, hogy mégis van valami kihívó a viselkedésedben.

És ez zavarja a feleséget.

Ok nélkül nem mondják szerintem, hogy kikezdesz valakivel.

Lehet, hogy úgy nézel, úgy viselkedsz, nem arról van szó, amit mondasz, hanem arról, ahogy mozogsz, beszélsz, a testbeszédről.


Ezt látni lehet, hogy ki az aki beszélget és poénkodik, és ki az, aki csábítani akar és flörtöl.


Az ember nem tudja eltitkolni az érzelmeit bármennyire is szereti azt hinni, látszik, és szerintem rajtad is látszik a testbeszédből, hogy igenis adod alá a lovat.


Ha mindenki ezt mondja, akkor lehet benne valami.

2011. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
na a pasim pl. most irt az egyik NŐ ismerősének üzenetet egy közösségin hogy "Boldog szülinapot ;):)" most kezdjek el hisztizni hogy Úristen egy csajnak irt és miaz a kacsintós szmájli? Olyan kihivó!
2011. jún. 9. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!