Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok is puszi + ölelkezés...

Nálatok is puszi + ölelkezés van köszönéskor a családban? Nem zavar?

Figyelt kérdés

Engem még az egyszerű két puszi az arcra is zavar, de tegnap egy néni szájon puszilt amikor megérkezett (valami rokon, de sose láttam még), aztán csodálkozott miért menekülök előle elköszönésnél...

De az is zavar amikor anyukám elkezd ölelgetni, pedig imádom őt, de nem bírom ha hozzámérnek, ti mit tennétek, mondjam meg hogy ne ölelgessenek, meg semmi ilyesmi? Vagy ezzel megbántanám őket?

24/L


2009. ápr. 7. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nincs, és nem is volt, és más pozitívum se nagyon...
2009. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Szájra puszi nincs, és nem is hiányzik.

De puszi, ölelés van a rokoni körben és a baráti körömben is.

2009. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Puszi esetleg, de az is sokszor zavar.
2009. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak puszi van. Az apám és a nagyapám míg élt magukhoz szorítottak. A maguk módján így fejezték ki h szeretnek. Amíg kamasz voltam nem nagyon szerettem de már igen.főleg mióta gyerekeim vannak.
2009. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is szokott puszi, hosszabb útnál mindenképp, ölelés is...hisz napi 5 keell:)

van hogy én se bírom mondjuk...de néha meg tényleg tökjó..

szájar puszi:S ez azért rossz..

2009. ápr. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
puszi van..ölelés nincs. de nekem semmi bajom a puszival..a rokonait mégse intézze már el az ember egy "szia"-val..
2009. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
100%
Egyén válogatja. Édesanyámmal puszi van, édesapámmal kézfogás (pasi vagyok). De van olyan a rokonságban, akivel csak kézfogás, de olyan is akad az ismeretségi körben, akivel kézfogás és puszi is. A hölgyekkel pedig puszi.
2009. ápr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk apa anya testvér unoka puszilkodás van - de messze lakunk.Ennyi kell.

A távolabbi rokonok közül csak a férjem exneje puszilgat, s családja (mert a gyerek miatt néha van közös ünnep, pl bérmálás) de én próbálok elmenekülni. csak nem tudok.

A kislányt ha hozza az anyja hozzánk nemigen puszilom, csak ha a gyerek nyújtja magát, de az anyja látom mindig konstatálja magában hogy nem adtam puszit a gyerekének.Szerencsére az anya mára már leszokott rólam .(eltette magában hogy én ilyen mogorva vagyok :)

Ez már tényleg túlzás. De nem szólok, ne legyen ebből sértődés.

Szerintem neked is el kéne viselni, ne lássák hogy zavar. A néni valszeg csak félrecsúszott. Talán alacsony.

2009. ápr. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Rokonokkal puszi, hisz nem találkozunk valami gyakran és így üdvözöljük egymást.

Szüleimmel, testvéremmel is puszi és olykor ölelés is, de mi simán köszönés nélkül is megölelgetjük egymást. Anyósomékkal is puszi, a férjem is puszilja őket.

Viszont hétvégén vendégségben voltunk apósom testvérééknél, és ott volt egy csomó idegen is, akik nekik rokonok más ágról, de nekünk már nem, kb. 20-30 idegen embert (fiatal, idős vegyesen) kellett végigpuszilni érkezésnél és távozásnál is, nahát azt én sem bírom túlzottan.

2009. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

a szájra puszi tipikus cigány szokás

néha előfordult hogy a párom ismerőseit is szájon kellett puszilnom....hát nagyon nem bírtam:(

2009. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!