Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lendülsz túl a mindenna...

Hogyan lendülsz túl a mindennapok nehézségein?

Figyelt kérdés
Hogyan küzdesz meg a problémáiddal?Mi az ami ilyenkor segítséget nyújt?Hogyan találod meg a mindennapokban is a boldogságot,az örömöket?
2011. júl. 31. 17:11
 1/8 anonim válasza:
76%
A párom támogatásával nincs olyan akadály, amit ne tudnék legyőzni! :) De a saját lelki egyensúlyom fenntartásáért jógázom, zenélek és ha testileg lelkileg kimerülök, akkor az akupunktúrát hívom segítségül :)
2011. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

és akinek nincs párja ?:(


én alig bírom leküzdeni az akadályokat

2011. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
én fiatal vagyok, 19 éves, a családom segít, de vannak gondok amikben ők sem tudnak, a zene segít nekem az kikapcsol:) Sajnos az élet nem habos torta, és nem a krémhez tartozunk a családommal.
2011. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

(fili)

Így nehéz tanácsot adni, hogy nem tudom milyen akadályokra gondolsz.

2011. júl. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én is alig bírok megbírkózni a dolgokkal. és nekem sincs párom.
2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szintén házas, és jól kipanaszkodom magam a páromnak, ő meg nekem, kicsit szídjuk az életet, aztán megyünk tovább. Van amit meg muszáj megszokni, mert mást úgyse tehetsz vele, főleg ha nem lehet rajta változtatni.
2011. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen természetűek, illetve mekkorák. Ha pusztán szervezési, akkor az könnyen megy. Ha anyagi, az már nagyobb fejtörést okoz, ott végigzongorázom a lehetőségeket, és mindenképpen előre tervezek, beosztok stb.

Ha lelki eredetű, akkor vagy magamban rágódom (ez a rosszabb megoldás), vagy meg- és kibeszélem a férjemmel, barátnőmmel, esetleg nővéremmel.


Egyszóval, ahány napi gond, annyiféle megoldás. Nálad most mi a legfrissebb?

2011. júl. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ami gyakorlati dolog az ellen általában lehet tenni, lehet, hogy hosszas folyamat, de minden ilyesmi javítható azért valamilyen szinten.

Ami pedig a lelki bajokat illeti, ha van párod, vele biztosan megbeszélheted, ha együtt éltek az még jobb, elalvás előtt az ágyban mindent át lehet beszélni nyugodt körülmények között, akkor már úgy se figyel egyikőtök se semmi másra. (azért az estét írom, mert az emberek többsége olyankor rágódik mindenféle dolgokon). Ha nincs párod, akkor biztos vannak barátaid, barátnőid, akik szívesen meghallgatnak és segítenek abban, amiben tudnak.

Ha éppen ők se érnek rá, akkor írhatsz naplót, lehet ez olyan tinilányosan hangzik, de felnőtt korban is hasznos, jó érzés leírni, és úgy sokkal átláthatóbbá válik a probléma, utána könnyebben megoldható lesz :)

Vagy ha esetleg van valamilyen kreatív hobbid amiben kifejezheted magad, az is segíthet!

2011. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!