Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lett valaki, egybol, terhes...

Lett valaki, egybol, terhes szules utan? Hogy elted meg? Mennyi idivel szules utan? Milyenek voltak a mindennapok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A minap beszéltem valakivel akinek a lányai közt 11 hónap van. Annyit mondott, a lányok nagyon szeretik egymást és most, hogy már 1,5 valamint 2,5 évesek, most már könnyebb.
2011. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem egyből.4 hónappal később,de addig amig el nem ment fogalmam sem volt róla,hogy terhes voltam...
2011. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

En sem teljesen egybol, hanem 5 honappal szules utan.

Jol eltem meg, nagyon orultem, mert mi igy terveztuk. a terhesseggel nem volt gond, utana sem kb fel evig, csak szervezni kellett jol. Azutan volt fel evnyi kemeny idoszak, mert a pici nehezen fogzott es nagyon siros, nem alvos gyerek lett, a nagyobbik miatt meg ugye a nappalom volt forgalmas. Azota minden szuper.

2011. jún. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó. Te mensiztél már mikor terhes lettél? Honnan vetted észre, hogy újra terhes vagy?
2011. jún. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, mensiztem. En szoptatni sajnos nem tudtam, ugyhogy a doki javaslatara 8 hettel szules utan elkezdtem fogamzasgatlot szedni, de csak 3 hetig szedtem. Akkor abbahagytam es megjott a mensim, ahogy egyebkent is kell a gyogyszermentes heten. Azutan mar nem kezdtem ujra szedni, meg kellett varni meg egy mensit, az rendesen megjott 28 napra magatol.

Nalunk a terhesseg tenye eleg egyertelmu volt, mert az elso probalkozos honapban hasznaltam ovutesztet is, pozitiv lett, vegig egyutt is voltunk a ferjemmel es mar nem is jott meg utana a mensim, teszteltem is egybol es pozitiv lett.

Szoval igy, hogy gyogyszerrel meghoztuk a verzesemet minden olyan volt, mint egy normal teherbeesesnek.

Egyebkent valoszinuleg gyogyszer nelkul is megjott volna az elso mensim, mert a masodik szules utan 9 hetre magatol megjott, akkor sem varatott sokaig.

2011. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!