Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet?

Hogy vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

régen ott is laktunk a várban bár akkor még csak pár hónapos lehettem.

szóval szeretném ha az egész család(4en)elmennénk Pestre.nekik 1 hét nem jöhet szóba a szabadság miatt stb...

így gondoltam 3 napra de nem vesznek komolyan:S.hogy vegyem rá őket h menjünk el 3napra?(3éjszaka,4.nap mennénk)már olyan régen jártunk ott...(9 évesen utoljára) ja és sajnos nincs kocsink:SS.

és lehetőleg nem hétvégén kéne elmenni(bár 7végén sem akarnak:(( )mert akkor 1ig szoktam aludni:S.xd.

12/L


2011. júl. 31. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
-.-" kicsi lányka drágaszivem...milyen nagy problémák!
2011. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
húh.meg áll az ész!milyen hasznos válasz.ha nem érdekel ne írjál-.-".és elhiheted van nagyon problémám is de ez aktuális ugyanis hamarosan vége a szünetnek.
2011. júl. 31. 17:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Még van egy egész hónap!:O

Amúgy lehet hogy nincs pénze a szüleidnek.

12/L

2011. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hát nemudom:S.lehet mert sokba került 1hét a Balatonon:SS.

igen de azaz 1hónap hamar eltelik:S.

de nem is hülyeség amit mondassz:D!mert még tábor oda mindent meg kell venni,meg sulikezdés!csak nagyon szeretnék menni:S

2011. júl. 31. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Most döntsd el mi a fontosabb hogy 1ig alukálj vagy az, hogy Pestre menj, egyébként meg nem rávenni kell a szüleidet, hanem beszélni velük. Elmondod te nagyon szeretnél és legyenek szívesek elmagyarázni miért nem lehet. Te megérted ha az anyagi helyzet vagy a szabadidejük nem engedi, de akár egy hétvégének is nagyon örülnél ott.
2011. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12/L vagyok.

Figyelj szerintem kérdezd meg tőlük,hogy most ez beleférne-e a keretbe.Én tudom hogy pl. nekünk nem,így nem is megyünk nagyon sehová,deháát ez van kell a pénz,mert a 7. osztály a legdrágább könyvek terén.

2011. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megkérdeztem őket.anya aztmondta h kérdezzem apát.apa meg aztmondta ha akarom belefér.szóval ez olyan süket duma szerűség,nem?
2011. júl. 31. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!