Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis akkor mit akar?...

Most mégis akkor mit akar? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Adott egy srác, interneten kezdtünk el beszélgetni kb 2hete, de azóta minden nap legalább 30üzenetet váltunk. Legelőször azt mondta, eltudná velem képzelni a komoly kapcsolatot, aztán azt mondta, gondolkozott és rájött, hogy még még sincs készen egy komoly kapcsolatra, de egy komoly-lazába benne van. Ezek után is maradt még a napi 30üzenet, de néhány üzenetében olyat ír, ami nekem komolyra utalna, de utána azt mondja mégsem....most akkor mit akar? Már elvesztem:/
2011. júl. 31. 17:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pontosan miket ir?
2011. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha egy percig ne vedd, és ne gondold komolyan senki elképzelését bármilyen formájú férfi/nő kapcsolatról, amíg nem töltöttél el vele legalább néhány napot "élőben" szemtől szemben. Hiába hiszed, hogy ismered, mert órákat beszélgettek neten, hiába küld akár napi 100 üzenetet hiába mondott már el magáról "mindent", hiába érzed úgy, hogy a személyes találkozás szinte csak formaság.

Ha tényleg megismered, lehet, hogy azt fogod gondolni, inkább átúsznál egy lakatlan szigetről egy másikra, csakhogy megszabadulj tőle...:-))) Ezt nem viccből mondom,hanem tapasztalatból.

2011. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
pl. Nagyon szeretne velem tölteni, több napot, együtt aludni, a lányomat(ugyanis van egy) szeretné megismerné, őt nem érdekli, hogy hogy nézek ki, őt teljes mértékben csak én érdeklem, amilyen vagyok és még sok-sok más ehhez hasonlót...
2011. júl. 31. 17:48
 4/16 anonim ***** válasza:
Édes Jézus, ugye nem azt akarod mondani, hogy te ezeket komolyan is veszed úgy, hogy a pasi még csak nem is látott életében.:-))) Nem érdekli hogy nézel ki, de veled akar aludni...Hápersze!
2011. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Találkoztunk már
2011. júl. 31. 18:05
 6/16 anonim ***** válasza:

Akkor bocsánat! Abból amit eddig írtál, nekem teljesen úgy tűnt, hogy ez még csak virtuális udvarlás. Ebben az estben szerintem először is azt döntsd el, hogy TE mit akarsz?

Ez a komoly-laza kapcsolat nekem kicsit fából vaskarika... Ne hagyd magad bele erőltetni ilyen "aludjunk együtt, de én még nem vagyok kész egy komoly kapcsolatra..." dologba, ami neki nagyon kényelmes és jó (lenne). Ha tényleg annyira fontos vagy neki, akkor ne bizonytalankodjon, és ne siettessen téged sem. És ne csak napi 30 üzenetben, hanem tettekkel is bizonyítsa amit mond.

2011. júl. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
62%
Látott már és azt mondta nem érdekli, hogy nézel ki? Szép bók.
2011. júl. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Az én értelmezésemben a komoly-laza kapcsolat azt jelenti, hogy néha - kötöttségek nélkül - együtt lehetnétek komolyan. Szerintem nem utasítaná vissza a lehetőséget.. már ha ilyen kapcsolatra vágysz vele..
2011. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Az egyik ismerősöm "összejött" egy pasival a neten, abszolult távkapcsolat mert az ország másik részében él a csaj a pasi meg a másik részében, kb. nemtom hány hónapig nem is találkoztak de a közösségi portálon már fénykép és alírva "kicsim" meg nagyon szeretlek.... :D Nemrég találkoztak elsődjére. Uramatyám... Ma már minden van!
2011. júl. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megírtam szóval az ország egyik részében a csaj a pasi meg a másik részében. :D
2011. júl. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!