Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha igazán szeret vissza jön...

Ha igazán szeret vissza jön vs ezek csak szavak amikkel hitegetik magukat az emberek, hátha vissza jön?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik variáció igaz és miért?
2011. aug. 1. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Az ott kezdődik szerintem,hogyha igazán szeret,akkor el sem hagy..
2011. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nos, ebben igazad van...de én inkább erre a kérdésre koncentrálok, vajon ez tényleg csak közhely?
2011. aug. 1. 00:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosítani ebben az esetben sem tudsz,ahogy soha sem.Szóval lehet,hogy sokszor igaz..de nem mindig!

(első válaszoló)

2011. aug. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már megtapasztaltam mindkettő végletet, úgyhogy csak magamból kiindulva tudom mondani, hogy nem tudhatod.
2011. aug. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ha szeret, v.mi módon a közeledben marad, és nem tud teljesen elszakadni tőled.

ez így van. hiába ámítja magát más kapcsolattal, választ el több1000 km.

2011. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő. Ha nem szakad el teljesen,nem hagy el más miatt,nem abból az okból hagy el hogy már nem szeret akkor igaz lehet,de ha úgy hagy ott hogy kiábrándult belőled és nem szeret akkor ne reménykedj.

Én úgy vagyok vele hogy ha igazán szeretett volna nem hagy el.

2011. aug. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszek benne. És igen, az emberek nagy része szerintem ezzel inkább csak magát nyugtatja. Ez olyan,mint a szünet. Az egyik barátnőm is azzal nyugtatta magát,hogy azért kért szünetet a pasija,hogy rájöjjön mit is érez iránta. Hát én ezzel úgy vagyok, hogy ha szünet kell ahhoz,hogy valaki rájöjjön szeret-e engem, akkor ott már nagy baj van!
2011. aug. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki visszajön, nem azért jön vissza mert szeret, hanem megpróbálta máshogy és az kudarcba fulladt. legyen az bármi.

visszalépni az élet bármely területén bukást jelent a fejlődés helyett.

szóval közhely.

2011. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első válaszolóval nem értek egyet. Bár csak a magunk példájából tudok kiindulni, de én elhagytam a párom. Nem másért, egyszerűen túl korán találkoztunk, aztán másfél év különlét kellett hogy rájöjjek, nem fogom tudni kiverni a fejemből. Ennek már négy éve, és ami évekkel ezelőtt probléma volt, most megoldottuk, és nagyon szeretjük egymást.:)
2011. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!