Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire költitek a reálhozamot?

Mire költitek a reálhozamot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/78 anonim ***** válasza:
100%
Én a Postás Magánnyugdíjpénztárnál voltam, 552 000-et kaptam reálhozamként. Nem fogom most elkölteni, teszem megtakarításba. 1998 óta voltam magánnyugdíjpénztár tag. Először Pannóniás, majd egyszer jött egy levél, hogy Winthertur-os lettem, mert felvásárolta őket, vagy valami ilyesmi. Én meg mondtam, hogy szerintem meg nem leszek Winthertur-os, és átléptem a Postás Magánnyugdíjpénztárba. Jó döntés volt! Azóta egyszer (2008-ban) felkeresett egy hölgy az OTP nyptártól, hogy lépjek át oda, mert ők sokkal, de sokkal többet tudnak, meg minden ilyen hülyeség. Amikor mondtam, hogy a Postás pénztárnál vagyok, röhögött. Elküldtem a p.icsába! Az is jó döntés volt.
2011. aug. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/78 anonim ***** válasza:
Tuncyy! Az alianznál beírtam az adataimat az általad adott linken - melyik sor, amelyiket nézni, amit visszakapok kérdőjel.
2011. aug. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/78 anonim ***** válasza:
Én még nem tudom biztosan, mennyit fogok kapni. Februárban 40 ezer lett volna, most már szerintem kábé a fele...Mire költöm? Szerintem ruhákra és készségfejlesztő játékokra a kislányomnak.
2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/78 anonim ***** válasza:
64%
Évgyűrűknél vagyok, 486.000Ft-ot kapok vissza. Nem költjük semmire, marad a számlán.
2011. aug. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/78 anonim ***** válasza:
75%

A férjemmel kb. 200 000 Ft-ot kapunk vissza, megy a lombik programra.

Off: Pont jókor jön. Még hálás is lehetnék Viktornak, ha nem olvasnám a nyugdíjakra vonatkozó elképzeléseiket...

2011. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/78 anonim ***** válasza:
Felhívtam a biztosítót: 0 Ft a hozamom 2006 óta fizettem. Allianz. Egyszerűen nem akarom elhinni. Létezik ilyen szerintetek?
2011. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/78 anonim ***** válasza:
23%

Férjem 10 ezret kapna, Aegonos.

De mivel nem nyilatkozott (elfelejtette), postán kapNÁ meg. De nem fogja, mivel az Aegon nyílvántartásában a roh@dék mostohanagyszülei lakcíme van megadva, azok a zsi.ó g.cik meg nem fogják odaadni neki az biztos. Szépen lenyúlják, ahogy mindenét lenyúlták az évek alatt... hogy gyulladjon fel a házuk!


Pedig lenne helye...kislányunkra költenénk, tudnánk miböl ünnepelni az 1. szülinapját:)

2011. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/78 anonim ***** válasza:
64%

Ezt én sem értem miért nem kapja mindenki vissza a pénzét....Az nem a mi hibánk,hogy elszarták a pénzt....

Annak idején kötelezö volt belépni.Fizettem éveken keresztül.Mikor kilehetett lépni nem tudtam róla lemaradtam így csak állt benne a pánzem..Külföldre mentünk.Most meg ...... :(

2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/78 anonim ***** válasza:
64%
Az első levélben amit küldött az ING, közel 40 ezres reálhozam összeg szerepelt, akkor eldöntöttem, hogy a kocsira veszünk belőle téli gumit. DE! Kíváncsivá tettetek, így megnéztem az ING-nél én is elvileg mennyi jár vissza, még mindig sokk hatás alatt vagyok: Reálhozam 2 970,00 Ft ebből még ugye lejön, amennyiért kihozza a postás tehát nem marad semmim:((((
2011. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/78 anonim ***** válasza:
64%

Az ING-től én is kaptam egy levelet, amiben 260.000 ft-ról volt szó. Bekeretezett összeg volt.

Na most akkor ezzel ők azt akarták mondani, hogy ennyi lenne a reálhozamom, ezt kapnám visza??? Vagy csak ennyi befizetett összegem van? De akkor kb mennyit kapnék 2006 óta vagyok nyugdíjpénztári tag kb 3 éve léptem át az ING-hez.

Bocs de nem értem.

Tud valaki segíteni ebben?

2011. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!