Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire költitek a reálhozamot?

Mire költitek a reálhozamot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Kedves ING-s! Ezen az oldalon meg tudod nézni a reálhozamod:

[link]

2011. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

A pasim most kapott vissza pont ma.

Nem tudom mióta van aott de ő 15 ezret kapott,nah hát jobb mint a semmi:D:(

2011. aug. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
Anyum azt mondta, neki már elutalták, 84 ezer forint. Az ING-nél vagyunk. Vagy Allianz? Nem emlékszem. Na mindegy, feltételezem, hitelfizetésre fog menni a pénz. A házra vettünk fel anno kölcsönt, akkor 30 ezer volt egy havi részlet, most az utolsó 75 ezer volt... jó, ki tudjuk fizetni, de ez akkor is borzalom. :/
2011. aug. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
Allianzos vagyok és 2007-ben csatlakoztam.Múlt héten hozta a postás a pénzem.15595 ft.-ot kaptam.Mivel hó vége volt otthagytuk a Tescóban.Fel kell hívni őket és megmondják hogy mennyi.Én úgy tudom,hogy abc szerint küldik.Én a "B" betűnél vagyok.
2011. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
52%

Én kemény 5684 forintot kapok vissza. Egyébként nem vagytok jó hazafiak, tessék mindenkinek befizetni az államadósság csökkentő alapba!!!

Emberek ébresztő, nem loptak még tőletek eleget...

Szerintem nincs még egy ország, amelyik ilyen aljas módon meglopta saját állampolgárát.

Aztán meg aprópénzzel kiszúrja a szemét, vagy éppen a semmivel, mert igen sokan semmit nem fognak visszakapni.

S van, aki még örül is az aprónak, bele se gondol, mit nyúltak le tőle valójában... Abszurd az egész!

2011. aug. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Már, ha ide ér vele a postás. Egyébként eredetileg 9ezer pár száz forintról volt, szó, hogy hova tűnt a különbözet, azt megint örök rejtély fogja fedni. Mire költöm? Veszek belőle egy könyvet, de az is lehet, hogy az egész elfog menni kajára...
2011. aug. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
Kicsit off: Bocsi, de valaki nem tudja, hogy a Budapest Mag.nyugdíjpénztárnál hol lehet reálhozamot nézni? A honlapjukon nincs semmi :((
2011. aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:

[link]

Csak ezt találtam, a vége felé van, hogy aug. elején kapják vissza, aztán kaptok részletes kimutatást!!! Budapest mnyp

2011. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
Köszönöm Tuncyy, aranyos vagy, ezt én is megtaláltam :))
2011. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Akkor amit nekem kidobott a gép :

266,000 Tőke

32,000 Hozam,

akkor a hozam az nem a reál hozam ugye?

De akkor mennyi?

2011. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!