Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire költitek a reálhozamot?

Mire költitek a reálhozamot?

Figyelt kérdés
2011. aug. 1. 08:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
A reálhozam az inflációval meg még nem tudom mivel csökkentett hozam. Tehát amit neked kidobott hozamnak, annak csak a töredékét fogod megkapni. Nem tudom, hogy kell ebből pontosan kiszámolni, de én 100 e fölötti hozamra kapom a 31 ezret (összesen volt 300 e az egész cuccban).
2011. aug. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

Én 24 ezret kaptam. Hát a semminél több de annyit elmondanék, hogy átlag feletti fizum volt 6 éven át. A húgom ugyanekkora időszakra jóformán minimálbérre ugyanennél a nyugdíjpénztárnál ugyanennyit kapott. Akkor most mi van??? Ugyanabban a portfólióban voltunk. Ne értsétek félre, természetesen nem a húgomtól sajnálom, sőt örülök hogy kapott, de azért ez vérlázító. Szerintem még nekik sincs fogalmuk arról, hogy jöttek ki ezek az adatok! Nem hogy nekünk :-(

A kérdésre válaszolva: ruhára költöm.

2011. aug. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
Nevetséges ez a reálhozam-kérdés, tkp. gombokat kap mindenki vissza.
2011. aug. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
Erste bank-nál h lehet megnézni a reálhozamot?
2011. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
Utolsónak: azt nem tudom, de szerintem már meg kellett volna kapnod, én tegnapelőtt kaptam és minden Erstés ismerősöm (vannak jópáran).
2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Én végül 2 napja kaptam meg (még valamikor az elején válaszoltam), nagyon kellemes meglepetés ért, mert 195 ezer forintot kaptam, a férjem pedig 26 ezret. Én visszakaptam azt is, amit cég fizetett be tagdíjkiegészítésként. Ma veszünk egy tv-t, mert a régi sz@rakodik, a többi meg megy a megtakarítások közé.
2011. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Allianz-nál voltam. Férjem is.
2011. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
-
2011. aug. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!