Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Veszélyesztetésnek számit az...

Veszélyesztetésnek számit az ha a gyerek leforrázta magát maradandóan és kilopta a kórházból miután ugy leesett hogy kórházba került? Az akkori és a mostani feleségemmel közössen szeretnénk gyerekel helyezésit elinditani nyerhetünk:?

Figyelt kérdés
Házasságomon kivüli gyermekről van szó aki az édesanjánál van épp rossz körülmények között
2011. máj. 11. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, veszélyeztetés, de hogy nyerhettek e azt nem lehet tudni. Próbáljátok meg mindenképpen.
2011. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom, de a feleségednek hatalmas respekt.
2011. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkori és mostani feleség?Vagyis,amikor a gyerek született nős voltál már és másnak csináltál gyereket házasságon kívül? Elismerted az apaságot?
2011. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

a leforrázás korfüggő...én is leforráztam magam 8 évesen fővő kávéval,megvan a nyoma,mégsem került szóba se,pedig nagyon harcoltak anyámék...


a kilopás...saját felelősségre elhozhatja...attól hogy te lopásnak veszed


mekkora gyerek?

2011. máj. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt az akkori és mostani feleséges dolgot nem igazán értem. Tehát kié a gyerek és ki az apa?

Amúgy meg minden nézőpont kérdése,ahogy egy korábbi hozzászoló is írta. Lehet te veszélyeztetésnek látod a dolgot míg mások csak véletlen balesetnek.

Ilyen ügyben nyerni..., sajnos hosszú és rögös úton kell végig menni.

Gyámhatóság,családsegítők/családvédelmisek, bíróság, pszihológus,rosszabb esetben orvosszakértők és rendőrség is szóbajöhet.

Alaposan végig kell ezt gondolni és ha a gyermek egészséges testi és lelki fejlődését az szolgálja, akkor meg lehet próbálni "elvenni" az anyjától.De az biztos hogy ez nagyon kényes téma és mindent bízonyítani kell!!! Nem elég csak azt állítani hogy....!

Sok sikert!

2011. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már házasságban voltam mikor teherbe ejtettem a másik nőt és igy lett a kisfiam akinek nem tudnak biztos körülményeket biztosítani sokszor pelenkája sincs
2011. máj. 11. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:
ezért szeretném a feleségemmel együtt aki ezt megbocsájtotta nekem a gyermeket elvenni az édesanjától és nem csak azért hogy nekem jó legyen hanem annak a gyereknek meglegyen mindene.
2011. máj. 11. 15:54
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

tanulj meg érthetően fogalmazni, akkor pontosabb választ adhatunk a kérdésedre.

azért ez meleg, h házasságin kívül csináltál egy gyereket, és a mostani feleséged ezt megbocsájtja...

2011. máj. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Lehet ítélkezni kedves válaszolók,de a kérdező és felesége megbeszélte a dolgot és szeretnék együtt felnevelni a gyermeket.

Mindenképpen megprobálnám a gyermeket bíróségi uton elhelyeztetni magamnál!

2011. máj. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
Jah, mert egy nő az olyan könnyen megbocsájtja, ha megcsalták, pláne ha gyerek is született. Nem inkább bosszút akar állni a feleséged a gyerek anyján?
2011. máj. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!