Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy nő csak alkalomra hordja a jegygyűrűjét, nem minden nap?

Figyelt kérdés

2011. nov. 8. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
ha esetleg olyan munkat vegeznek,ami tönkre tenné a gyürüt(pl cipekedestöl eldeformalodik)valoszinü levenném.amugy meg hordanam!es büszke lennék rá!
2011. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Én sem hordom mindennap a jegygyűrűmet,és a férjem sem.Ha kettesben elmegyünk valahová,mind a ketten felvesszük,de munkába,bevásárláshoz stb. teljesen felesleges hordani.
2011. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki nem tudja megszokni a gyűrűt a mindennapokban. Én hordom, de a férjem nem, ebből nem csinálok ügyet.
2011. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
anyum egyszerűen nem tudja elviselni a gyűrűket az ujján, idegesíti majd megőrül. szóval nem hordja. nincs benne semmi különös.
2011. nov. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En csak akkor veszem fel, ha elmegyek valahova.
2011. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 zkriszti3 ***** válasza:
86%
Nem hordom mert kipirosodik tőle a bőröm.A gyerekek születése óta nincs rajtam , mert a kosz megült alatta,elakadtam vele,a gyerekeket sértettem meg vele.Azután jött az allergia.Már a fülbevalót sem hordom.
2011. nov. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok munkahely van, ahol nem SZABAD hordani, még több, ahol nem célszerü, de szerintem egy kapcsolat ilyensége nem azon múlik, hogy mikor hordják a gyürüt.


Mellékesen mi a férjemmel 24 éve vagyunk összeházasodva, de nekünk egyáltalán nincs - nem is volt - gyürünk, és mégis nagyon jól élünk.

2011. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Számtalan oka lehet rá.
2011. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem hordom, nem szeretem a gyűrűket. A párom sem hordja. Szerintem ez nem jelent semmit.


36N

2011. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mindenki úgy ragaszkodik hozzá a környezetemben, anyám SOHA nem veszi le, vécépucoláshoz, tésztagyúráshoz sem.

Munkába hordtam, de most itthon vagyok, szappan alámegy, gyakran mosok kezet, mert van egy pelenkás meg egy, akit pisiltetni kell, napi ötször biztos söprök, gyereket megsértem vele, mosogatáskor is zavar. Férjem nem hordja, őt is zavarja, csak az első pár hónapban viselte.

Egyébként ez tényleg csak szokás, nem kötelező kelléke az esküvőnek, ahogy valaki írta is.

2011. nov. 8. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!