Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szemét voltam? Már...

Nagyon szemét voltam? Már elegem lett

Figyelt kérdés
Röviden a volt párom(van egy 2 éves fiúnk)miután szakítottunk folyamatosan zakalatott hitegetett átvert és belegázolt az érzelmeimbe.Nagyon elegem lett és szóltam a mostani párjának,aki szakított vele emiatt.A célom egyértelműen nem ez volt,én próbálatam beszélni vele,kértem szépen csúnyán többször megígérte hogy abbahagyja de nem,nem láttam más megoldást.Szerintetek ez szemétség volt?
2011. aug. 2. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég drasztikus lépés volt, de ha más nem segített...
2011. aug. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy szemet! Nagyon jol tetted, hogy elmondtad a parjanak, hisz gondolom, hogy nem tudta, hogy zaklatott teged (ujra ossze akart veled jonni, ha jol ertem).


Most mar remeljuk, hogy beken hagy majd teged! Ilyen igergetos embereknek ne dolj be.

2011. aug. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ugyanezt tettem volna.
2011. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Legalább a párja is megtudta hogy milyen ember valójában
2011. aug. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!