Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek?

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni,és véleményeket.

A barátom anyukájával egészen eddig nagyon jól el voltunk.

Nagyon megszerettem a szüleit,annyira boldog is voltam miatta,de tegnap összeveszett a barátommal és mindennek elmondott,OK NÉLKÜL.

....mivel sajnos még nem találtam munkát,ezért azt feltételezi,hogy ki használom a fiát,eltartatom magam,miközben a szüleim állandóan segítenek mindenben.

El lettem mondva mindennek aminek csak lehet.

Én nagyon meglepődtem,mert egész eddig kedvesek voltak,mondták,hogy szeretnek,most meg hirtelen én és a családom is egy szemét lett.

Annyira rosszul esett ez,a tudat,hogy akkor az egész eddigi idő,színjáték volt......

Mit tehetnék?

Azon kívül,hogy nem találkozom velük,mert nem szeretném,hogy közben undorral nézzenek rám......?


2011. aug. 2. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

ezzel sajnos nem tudsz mit tenni.

Keress munkát és mutasd meg nekik, hogy meg keresed te a pénzt magadnak,velük meg többet nem találkozol.

2011. aug. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De min veszett össze a pároddal?
2011. aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon,hogy a barátomat zavarja,hogy 30évesen beleszólnak sok mindenbe.
2011. aug. 2. 10:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerős az a rész, hogy nem kedvelnek. Engem a párom anyukája elmondott mindennek.. Ezzel sajnos nem tudnunk mit tenni. Rám is ok nélkül mondtak mindent. Mindenképp le kéne egyszer velük ülni, és megbeszélni a gondokat, higgadtan! :) ;)
2011. aug. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Húú, hát a kapcsolatod az Anyukájával sajnos már soha nem lesz a régi. Nem tudod majd elhinni neki, ha kedveseket mond is...

Sokmindent mond az ember hirtelen felindulásból, ami után lelkiismeret furdalása is lesz, úgyhogy neki se lesz könnyű, de remélem, megoldódik valahogy a dolog.

2011. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!