Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szobafestő akarok lenni de anya csak kiröhögött mer hogy az nem lánynak való....szerintetek is az ?
2011. aug. 2. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt a szakmát válaszd, amit szívesen/örömmel csinálnál. ebben anyukádnak nem sok beleszólása van.
2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
szerintem se lányoknak való :(
2011. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Ismerek olyan lányt, aki kitanulta az asztalos szakmát, de nem dolgozott asztalosként egyetlen napot sem.Nem tudom, hogy mai viszonylatban milyen munkalehetőségei vannak egy szobafestőnek, de múlt hét csütörtökön tettünk fel egy hirdetést, hogy festőt alkalmaznánk, és egyetlen nap alatt 17 jelentkező volt.Gondold át ennek fényében is, a pályaválasztás komoly döntés, ne kapkodd el.
2011. aug. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Szia kérdező,a szobafestés jelenleg nem női munkának számít sokak szerint,DE ha téged érdekel,és örömmel dolgoznál szobafestőként,akkor próbáld meg. Az anyukád véleményével ne törődj,biztosan lesz még olyan sajnos,hogy valaki kinevet emiatt,de ez az illetőt minősíti.

Ha az akarsz lenni,akkor próbáld meg :)

2011. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy számodra mi vonzó ebben a szakmában? Miért pont ez? Hány éves vagy?
2011. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne ha kombinálnád a lakberendezéssel? Tök jó lenne, ha nem csak úgy festenél, hanem meg is tudnád tervezni, hogy milyen legyen az adott lakás. Kettő az egyben :-)
2011. aug. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg Belsőépítész? A festő szakma elég kemény fizikai munka, és koszos(párom festő)DE ha te ezt szeretnéd csinálni nőként vágj bele, bár azt tanácsolom előbb nézd meg egy festő napját, esetleg segédkezz. Jó kis buli lenne:)
2011. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:17



jó ötlet :)) a lakberendezés is érdekel... tetszik az ötlet ;)


14L Szeretek festeni, rajzolni, szeretem a festék szagot is...:DD

2011. aug. 2. 13:31
 9/12 anonim ***** válasza:
70%

""14L Szeretek festeni, rajzolni, szeretem a festék szagot is...:DD""


Ez nagyon aranyos és cuki:)))) De nem ze a valóság kislány, a valóság a nehéz diszperzites vödrök a gipszes zsákok a glettelés a kemény csiszolás a kezeid olyanok lesznek mint egy cipőtalp a csomó vegyszertől. És ezek csak kis icipici példák.

Még csak 14 vagy, majd mire 18 leszel teljesen máshogy fogod látni. Jobb a lakberendezés.

2011. aug. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha festesz és rajzolsz akkor ne lakberendező legyél(vagyis ha nem ez tetszik jobban). Lehet falat festeni más kép is

[link]

2011. aug. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!