Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám újdonsült 1...

Yingtáó kérdése:

Hogyan tudnám újdonsült 1 hónapos barátnőmnek megmondani finoman, hogy ez már sok!?

Figyelt kérdés
Lehet bennem a hiba, de nekem férj, gyerek mellett (bár 2 gyerek neki is van), nekem sok ez a mindennap találkozzunk 2 x, ha dologzik a boltba én menjek boldogítani, amint nem dolgozom jön boldogítnai és napi 2 x hív. Régebb óta ismerem 5-6 éve, de most alakult ki vmi, de ez már a ló másik oldala. Van nekem is életem. Szóval ötletek várok.
2011. aug. 2. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nyomd ki a francba, ha rákérdez mondd, hogy dolgod volt.

Ne menj be hozzá csak kétnaponta és ne foglalkozz vele annyit, ha odamegy.

Ebből észre kell vennie magát.

Akármit is mondanál sértésnek venné, de ha önmaga jön rá, akkor talán másképpen látja.

2011. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
"Ma nem megyek be hozzád drágám mert dolgom van" "Édesem kicsit kevesebbet is hívhatnál, mert esténként nem lesz miről beszélgetni, hahaha" "Szívem kérlek ne gyere be minden nap a munkahelyemre, mert hátráltatsz a munkába" Írjak még vagy többet magadtól is ki találsz?
2011. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Mondd meg neki őszintén, hogy te nem vagy olyan, aki ilyen sűrűn igényelné a találkozást.
2011. aug. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
hát finoman rázd le hogy dolgod van.De te sekeresd napi 2x,és ne menj be hozzá,cask néha.
2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj Irénke, olyan jó, hogy ennyit vagyunk együtt és ennyit tudunk találkozni, de a lányomnak/fiamnak megígértem, hogy építünk egy babaházat/stb-t, és most 2 hétig nem fogok ráérni nagyon beülni hozzád.. Majd nézd meg milyen szép lett!
2011. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy van barátnőd (szóval ne haragítsd magadra!) de miért ne mondhatnád neki mondjuk a hétfői találkozó végén, hogy "tök jót beszélgettünk, legközelebb csütörtökön érek rá"

És óvatosan próbáld kipuhatolni, hogy miért akar folyton nálad lebzselni, nincs-e emögött valami pl. családi probléma.

2011. aug. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves második ugye tudod hogy a kérdező is egy hölgy és a barátnőjéről van szó nem a csajáról :D
2011. aug. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok kommentet. Igazából sikerült márrendezni a problémát, elbeszélgetünk és megértette. Elkerülni nem is tudnám, mert állandóan itt lebzsel a házunk alatti kisboltnál,de ép ezért leültünk és megbeszéltük,hogy mi az ami belefér még és mi nem. Természetesen vannak családi problémái és gondolom menekül otthonról. Köszönöm az összes segítséget, ha kell bevetem őket :)
2011. aug. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!