Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet illedelmes keretek között megmondani a barátnőmnek, hogy JÓ SEGGE VAN?

Figyelt kérdés

tehat tenyleg, szep formas, es erzem hogy ezt egy bók keretein belül megkell ossz' vele de nemtudom hogy fejezzem ki magam hogy ne olyan legyen mint amikor egy barmilyen csajnak mondanam.

Kösz


2011. jún. 14. 02:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt komolyan feltetted mint kérdés?????? Haha :P

Szerintem ha szexeltek és esetleg hátulról nyomod mond neki hogy nagyon gyönyörű formás a feneke és simogasd meg szépen....Vagy ha ilyen nincs akkor máskor h milyen jól áll ez a nadrág, kiemeli a feneked szép formáját. Kb ennyi, sztem normális válaszokra ne számits max kiröhögnek. De én itt ilyen védőszenté alakultam aki minden szarra válaszol hasznosat :D 19L

2011. jún. 14. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Jó a segged kő kóla?
2011. jún. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem tudom, hogy gondoltad ezt a "bók keretein belül" dolgot, de ha már a barátnőd, gondolom közvetlen a kapcsolatotok.

A barátom például sokszor megjegyzi, hogy jó a fenekem, akár viccesen is.

Például mondta már, hogy "imádom a fenekedet" , meg hogy "jajjj *becenevem* olyan jó segged van", vagy egyszerűen csak megsimizi, vagy megharapdálja, abból is tudom, hogy tetszik neki :).

Nem kell ezt olyan "költőien" előadni, a barátnőd értékelni fogja, akárhogy közlöd vele, hidd el :).

L/24

2011. jún. 14. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

polirozni való a lökháritód

pakolnám a kuffered

de egy szép a feneked is megteszi

2011. jún. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%

Én szoktam mondani a férjemnek, hogy olyan jó kis fokhagyma popid van:D Sőt a legutóbb így közöltem vele: remélem a lányunk is a te jó kis fokhagymapopidat örökli(12 napon belül szülök)..:)

Szerintem nyugodtan közöld vele, bármilyen módon teszed, ami nem alpári, biztos tetszeni fog neki..amúgy adott szituációban a "de jó segged van" is lehet bók;)

2011. jún. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keresd a szituációt!Pl. mondd valamit akármiről és úgy forgatod a szavait,hogy a végén a fenekére vonatkozó bók elsz...legalábbis nekem ez működni szokott,ehhez értek :D
2011. jún. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ezt mondtam neki: Bébi nagyon jó segged van!
2011. jún. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

köszi.

Hat simogatom eleget.ez is elismeresnek szamit, ez teccik.

Kosz a hasznos tanacsokat.

2011. jún. 14. 10:43
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

-Ha nekem ilyen popsim volna, egész nap a kezemen ülnék.

-Életem egyem meg azt a fincsi kis seggedet :D

-Egy ilyen popsit elfogadnék otthonra is :)

-Kocsiban: "lennék most az ülésed helyében"

-Drágám ma eszembe jutott a kettőnk kapcsolata és valami nagyon fontos dologra jöttem rá amit el kell, hogy mondjak, mert őszinte szeretnék lenni: Szeretném ha tudnád, hogy... OLTÁRI SEGGED VAN :D

2011. jún. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Díjnyertes feneked van! :D
2011. jún. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!